İdman ve Dinlenme

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve pelobs tarafından 7 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. pelobs

pelobs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bir gün idman bir gün dinlenme yapıyorum. Yanı haftada 3 gün idman 4 gün tatil.
    Zaten hocamız bir program çıkardı her gittiğimiz gün farklı bir iki bölgeyi çalıştırıyoruz. Durum bu şekildeyken araya bir günlük dinlenme süresi koymak doğrumu??

Daha hızlı sonuç almak için daha sık gitmek gerekmez mi?

1.78 boy 78 kiloyum. Minik bir göbek dışında fazlalagım yok. Ama vucuda bakınca kas tabakasıda gözükmüyor :) Fiziki durumumda bu şekilde.
    2 aydır spor yapıyorum.

Birde okul sıraları ve biilgisayar başında fazla vakit geçirmekten kambur durmaya alıştı sırtım. Şimdi dik durmak için özel çaba sarfetmem gerekiyor resmen. Bu durumu düzeltmeme yarıyacak sırtım için hangi çalışmayı yapmalıyım. Salondaki hocaya da soracagım ama etkili bir çözüm için bir kaç fikri karşılaştırmakta fayda var.

Cevaplarınızı 4 gözle bekliyorum

Son düzenleme: 8 Mart 2014
  2. regerenist

regerenist Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    genel program her zaman o şekildedir bu şekilde istediğin gelişimi yakalarsın ileride ant. sistemi tabiki değiştirilir ama şimdililk gayet iyi kasların gelişmesi için dinlenmeye ihtiyacı vardır

pelobs bunu beğendi.
  3. pelobs

pelobs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Teşekkür ederim :)

Sayfayı Paylaş