İdman hakkında

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Emrn tarafından 16 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Emrn

Emrn Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Arkadaşlar ben karın bölgem hakkında bir yardım arıyorum.Şimdi benim karın bölgem şu şekilde :
    Normalde göbekli insanların karnı ovaldir.Ben de o kadar zayıfımki 3 numaralı bölgeye yandan bakıldıgı zaman düz hatta cok az iceri doğru gömük duruyor.
    Bu da 1 ve 2 numaralı bölgedeki kemiklerin belirgin bir şekilde gözükmesine sebep oluyor.Anlamadığım şey şu : Bu kadar zayıf olmama rağmen göğüs kaslarım belirgin ve normal.Soruma gelince :
    Göğüs - omuz+bacak - kol şeklinde haftada 4 gün çalışıyordum.Bu karın bölgesinin zayıflığının giderilmesi için hocadan antremana mide çalışması eklemesini istedim.O da bana haftanın 4. gününde sadece mide çalışmamı söyledi ve programa 4. gün olarak şunları ekledi :

Mide
    ------
    Eğik sehpada mekik 5x15
    Sıkıştırma mı ne öyle birşey yazmış tam okunmuyor o da 5x15

Verdiği antreman bundan ibaret.Sizce doğru bir yol mu çizdik hocayla beraber yoksa anlattığım karın bölgemin zayıflığının giderilmesi için ne yapmam gerekiyor ?

2. Emrn

Emrn Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bu arada spor salonuna başlayalı 1.5 ay oldu 3.5 kgye yakın aldım
    Şuanki durumum 176 boy
    52.2 kg
    Çok zayıfım ..

3. Emrn

Emrn Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Hadi arkadaşlar sırf bu sorun yüzünden stres yapıyorum ve bu eğitim hayatımda da başarısız olmama neden oluyor yani benim için çok büyük bir sorun.

4. moqqlass

moqqlass Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    vucudun egitimini mi engelliyor :D:D hiç gülecegim yoktu .yaş kac 1.5 ayda birşey bekleme görülebilir bi gelişim icin en az 7 8 ay azimle calısmanı öneririm başarılar..

Sayfayı Paylaş