İdeal Supplement Kombinasyonu (Stack)

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve androm tarafından 26 Nisan 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 335 üye.
  1. tolgahan6161

tolgahan6161 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bilgileriniz için tşk ederim rahatsızlık verdiysem şuanlık idare edelim lcartine ile enerji ihtiyacımı karşılıyorumm gerisi ise toparlama yetiyor ilerleyen zamanlarda alabilirim sağolun

2. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    ne demek zaten bu sitede amaç birbirimize yardımcı olmak bilgi aktarmak

3. Solwied

Solwied Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Ultimate prostar whey
    Scitec amino 5600
    optimum creatine kullanıyorum yanına ne ekleyebilirim nutrend arnigine düşünüyorum ?

4. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    yanına bcaa ya da bir preworkout supplement ekleyebilirsin

5. Solwied

Solwied Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    wheyde bcaa var ama 6g

6. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    o zman arginine ekleyebilirsin

7. cCc.türkish_arnold.cCc

cCc.türkish_arnold.cCc Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    multipower whey protein tozu + be sports amino asit orta seviyeli sporcular için özelliklede benim gibi genç başlayan orta seviyeli sporcular için yeterli

8. mertgert44x

mertgert44x Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba, forumu üzün süredir misafir olarak takip ediyorum, kısmet bügüne üye olup sormakmış :) Az-biraz bilgim olsa da yine de sizin benden daha çok bilgiye ve deneyime sahip olduğunuzu bildiğim için size kombinasyon sormak istiyorum. Boyum 1.80, kilom ise 75-77 olmasına rağmen yağ oranım çok fazla, özellikle de göğüs-karın ve çevresinde. Ben kas kütlesi kazanırken ayrıca yağ yakıp kilo vermek istiyorum. Yapacağım kombin ne derece doğru bilmediğim için bilginize ihtiyacım var. Bu arada biraz fıtness alt yapım var. Kombinasyon şu şekilde olacak.

Nutrade Premium Isolate Protein
    Muscletech Essential Series Platinum %100 Casein
    Nutrade L-Glutamine

Nutrade Arginine HCI
    Lipo-6 Black Ultra Concentrate
    Hardline CLA
    Olimp Vita-Mineral
    Mhp Glutamine-Sr 300 Gr ( gece yatarken )

Universal GH Max ( gece yatarken )
    Scivation Xtend

Mhp glutamin uzun süreli emilim özelliği olduğu için gece yatarken kullanmayı düşünüyorum. Ayrıca gh max içindeki arjinin-ornitin kombinasyonundan dolayı gece yatarken 3 tablet almayı düşünüyorum. Sizce supplement kombinasyonum yanlış mı? Eklemem çıkarmam gereken birşey var mı? Antremanım şu şekilde yapmayı düşünüyorum. Sabah aç karnına yağ yakmak daha kolay diye bildiğim için aç karnına invertal kardiyo yapacağım. Ayrıca ağırlık antremanından sonra 10 dk invertal kardiyo yapmayı düşünüyorum. Yağ yakarken kas yıkımını önlemek için sabah kardiyodan önce hangi supplement kullanmalıyım.

9. mertgert44x

mertgert44x Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Cevap verecek yok mu? Bilgi ve öneriniz gerekli.

10. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Yağ yakarak kas yapabilirsin bunun için jim stoppani shortcut to shred adlı programını uygulamalısın youtube'da videosu var
    Ant öncesi yağ yakıcı olarak lipo6 kullanman yeterli cla yıda kullanabilirsin yanında fakat arginine de nabzi artiracagindan kalp icin hem lipo 6 hemde arginine kalp için tehlikeli olcaktır arginine'ni lipo 6 bitene kadar kullanma... antreman sırasında bcaa yı 1 litre su ile kullanabilirsin.. antremandan sonra protein isolate+glutamine beraber kullanabilirsin... gh max'ı hic kullanmadım onu growth tetikleyici olarak gece yatmadan kullanabilirsin..
    Casein bence bu dönemde gereksiz ama gerçekten ciddi antreman yapiyorsan geceleri kullanabilirsin..
    Vitamin mineral'i yatmadan önce kullanman uygun olur özellikle b vitamini glutaminle alman daha faydalıymış...
    Ama kilit kısım jim stoppani shortcut to shred programinin mantigi..

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

11. mertgert44x

mertgert44x Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Önerin için teşekkür ederim dikkate alacağım ve o antreman programını araştıracağım.. O zaman şimdilik arjinin olarak sadece gh max ı gece yatarken kullanacağım. Dediğin gibi arjinin damarları genişletip kan akışını arttırdığını duymuştum. Lipo gibi termojenik ürünlerde nabzı hızlandırdığını bildiğim için ikisini antreman öncesi kullanma konusunda aklımda ciddi soru işaretleri vardı. Şöyle yapmayı düşünüyorum ne kadar doğru olur bilmiyorum. Sabah aç karnına ısolate protein + glutamin alıp 1 saat koşuya çıkacağım. Kahvaltıdan sonra multi-vitamin, öğlen 1-2 gibi lipo+cla alıp ağırlık antremanından sonra + 15 dk kardiyo ( antreman sırasında xtend bcaa) , antremandan sonra ısolate protein+glutamin, gece yatarken casein+gh max. Tabi ara öğünleri ton balığı, tavuk göğsü ve kuruyemiş ile destekleyeceğim. Böyle yapmamın amacı yağ yakarken kas yıkımı olmaması. Supplement kullanımım doğru mudur yoksa değişiklik yapmam gerekir mi?

12. mertgert44x

mertgert44x Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Tavsiye verecek yok mu başka?

13. gunsmith

gunsmith Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    1.85 boy 72 kg 30 yaşındayım. yaklaşık bir buçuk aydır düzenli çalışıyorum. Daha öncede belli dönemlerde vücut geliştirme yaptım ama hiçbir şekilde supplement kullanmadım. İlk bir aylık giriş sürecinden sonra yaptığım program ağır geldi sanırım toparlanmam biraz zaman alıyor o yüzden biraz destek almayı uygun buldum. Genel olarak yağ oranım düşük ancak beslenme konusu biraz sıkıntılı yemekle pek aram iyi olmadığından gerekli beslenmeyide pek sağlayamıyorum. 80-85 arası bir kilo hedefim var. Hem pro bir sporcu olmamam hemde evde kısıtlı olanaklarla çalıştığımdan çok yüksek maliyetli bir kür yapmayı düşünmüyorum. Şuan için aklımda olan ürünler;
    Hardline Creapture 500 gr ( ya da Scitec Creatine Monohydrate 500 gr )
    Scivation Xtend 384 Gr

Bunlar dışında mutlaka almalısın dediğiniz bir ürün veya supplement var mıdır acaba?

14. kuruvaSan23

kuruvaSan23 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    selam arkadaşlar elimde
    weider premium whey
    dymatize iso 100
    weider premium bcaa
    scivation xtend bcaa
    weider amino 2200
    hydoxycut sx7
    power system lcarnatine 3600 mg
    dymatize cla
    mhp glutamine
    olimp vita mineral 60 kapsul var
    orta seviye sporcuyum 3 kilo en fazla 4 kilo kadar bir fazlalıgım var bunları nasıl kombine etmeliyim ekleyecegim yada şimdilik kulllanmama gerek olmayan ürün varmı
    şimdiden teşekkürler

15. kuruvaSan23

kuruvaSan23 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    12659757_738468919588459_697207670_n.jpg 12714478_738470966254921_1688339102_n.jpg
    --- Mesaj birleştirildi, 13 Şubat 2016 ---
    arkadaşlar biten ambalacajını soydugum xtend'in beyaz kutusunun içindeki nestle resource glutamin
    5gramlık 20 paket halinde 100 gr olarak eczanelerde bulunuyor fiyatı 111 tl
    ben 80 a tanıdıga getirttim 2 kutu 40 tane 5gr poşeti 160 tlye geldi fakat eczacı tanıdıgınız yoksa alabileceginizi sanmam
    reçetesiz verilmiyormuş sanırım eczacı tanıdık türkiye çapında tanınan sporcuların kullandıgını kız kardeşinin nişanlısınada verdigini çok güzel sonuçlar aldıgını söyledi bende denemek istedim
    üzerinde yazısı gözükmeyen siyah gibi görünen aslında mavi kutulu mhp glutamin onuda arada kullanıyorum
    hydroxycutun kapagını açtım ama hiç kullanmadım power system lcarnetin son bir tane kaldı onu ve hediye gelen hardline l carnatine ve l carnetine protein barı kullanıp hydroxycut a öyle başlayacagım
    cla yı l carnatine ile kombine yapıyordum 20/30 kadar hala var
    iso 100'dende 2 kutu almıştım 1 kutusunu bitirdim digerinin içerisinden 20 servis kadar içtim en fazla zaten şu an protein olarak giriş çıkış onu içiyorum
    açıp kullanmadıgım hydoxycut haricinde 2 premium wheyi, 1 premium bcaayı, xtendin sonuncusunu ,multivitaminin ambalajlarını elimde yeterli supplement oldugundan daha açmamıştım fakat bcaam yeni bitti birisini açacagım ayrıca cuma günü weider amino 2200 sipariş ettim pazartesi elime ulaşacagını söylediler
    3 aydır protein tozu,bcaa,glutamine, 1 aydır cla ve lcarnatine kullanıyorum
    acaba l carnatineler bittikten sonra hydroxycut'a başlamadan önce biraz aramı versem ve iso 100 bitene kadar giriş çıkış onumu içip biraz aramı verip premiumlara öylemi başlasam
    yahut spor girişi weider çıkışı isomu içsem nasıl bir kombine yapsam ne zaman supplementlere ara verip vucudu dinlendirsem daha iyi olur sizce kimse cevap vermiyor ama yinede sorayım belki biri duyar :)

16. kalihoras

kalihoras Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba kombinasyonum bu şekilde olumlu olumsuz yorumlarınızı rica edebilirmiyim
    - Hardline whey 3 matrix
    - Hardline glutapure 120 tablet
    - Mp bcaa 3:1:2 215 gr
    - Hardline vitamin mineral
    (wheyde creatin oldugu için almadım)

17. frknkmr

frknkmr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar spor yaparak kilo vermek için bu kombin nasıl

Ekli Dosyalar:

• image.png
      image.png
      Dosya Boyutu:
      224,7 KB
      Görüntüleme:
      593
  18. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Usta bu kombin iyi güzelde aynı fiyata Animal Cuts'da alabilirsin bide onu düşün.

19. frknkmr

frknkmr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    İlk defa duydum kardeşim bana biraz anlatırmısın bu ürünü nasıl etkisi nasıl kullanılmalı bana uyarmı

20. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Türkiye içeriklisini arkadaşım aldı 8 kilo felan verdi.Ama forumda araştırırsan , Animal Cuts diye abd içerikli kullananların 12kg felan vereni olmuş.Termojenik ürün hariç yağ yakıcı kullanmayı önermiyorum , etkili olanı bu diğerleri gerçekten bir yararı olduğunu bilen aldırış etmeyeceksiniz.En iyi ilk 3 termojenik yağ yakıcıdan birisi Animal Cutsdur.Ben ben hydroxcut kullandım abd içerikli çok çok etkiliydi bulabilirsen bu ikisinden birini al en az 10 kg garanti yaktırır antreman ve güzel beslenmeyle.Benim anlatımım hariç nette kullananlara bak ve abd içerik bulursan kesinlikle al , Türkiye'ye girince içeriği düşürülüyor.Mesela benim kullandığım üründe 270mg cafein vardı :D şuan Türkiye'de o kadar yüksek cafein içeren termojenik büyük ihtimal satılmıyordur.

Sayfayı Paylaş