İdeal Supplement Kombinasyonu (Stack)

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve androm tarafından 26 Nisan 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 335 üye.
  1. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    Twinlab amino fuel liquid veya weider liquid amino
    optimum %100 gold whey
    BSN noxplode
    Creatine ethyl ester

2. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Aslında bu sorunun yanıtını yukarıda Cuts/HH/Lipo-6 örneğinde vermiştim ;) Bu olayı en basitinden şöyle düşünün, bir birinci sınıf ürünler var, bir de ikinci sınıf. Optimum Whey birinci sınıf. Aynı şekilde Nitro-Tech, Ctyosport. Birbiri yerine konabilir. Nitro-Tech gramaj/fiyat olarak uygun değil bence, onların yerine 10 lbs'lik Optimum ya da Cytosport daha uygun olur.

Cell-Tech'ten daha kaliteli Creatine, Cell-Mass hariç, aklıma gelen yok. Ben şu an AST Micronized Creatine kullanıyorum, gayet memnunum.

3. aartun

aartun Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    sarc bak soru soruyu getırdı sımdı
    ast mıcronızde kullanıyorum dedın ben onu hep merak ettım alıcaktım sonradan cellmass aklımı celdı benım
    genel olarak bır bılgı verebılırmsıın
    sındırım,tat,koku,etki olarak

4. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Bende meraktan(ve biraz da iyi duyumdan) aldım. Tat yok, koku yok. Dağılma hızı müthiş, suya atıp bardağı biraz çalkalasanız tamamen dağılacak gibi. 5 saniye karıştırınca tamamen yok oluyor. Sindirim problemi yok, zaten o suyun içinde iyice dağılmamasından oluyor.

Yeni ürünü denerken biraz deneysel olayım dedim, çevirdiğin makaleyi okumuştum önceden, yükleme yapmadan kullanıyorum ve günde 5 gr alıyorum. 1-1.5 ay sonra sonuçları söylerim.

5. androm

androm Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Paris
    veyron,

bence bsn noxplode kullaniyorsan ilaveten creatine ethyl ester kullanmamak lazim. Noxplde icerisinde yeterince var.

6. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    AST Micronized Creatine ve diğer ürünleri hakkında özellikle Ankara civarından olumlu sesler yukseliyor.Benim bu tarafta malesef rastlayamadım.fiyat veya temin yeri ile ilgili bilgi veren olabilirmi?

7. androm

androm Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Paris
    konu basligina gelen guzel yorumlar ve degisik oneriler neticesinde asagidaki listeyi sonuc olarak ozetliyorum. Amac : kas kutlesini artirmak tabiki saglam diyetle beraber

Optimum whey (gunluk protein ihtiyacimiz icin)
    Optimum casein (gece icin)
    Scivation xtend (oneriler sayesinde listeye girdi, gunluk ve ozellikle odamn sonrasi amino ihtiyacimiz icin )
    BSN Nitrix (maksimum kan kaslara pompalama ve damarlanma)
    BSN cellmas ( creatine ethyl ester ve glutamin, lean buyumek icin gerekli)
    BSN noxplode (maksimum pompalama, her ne kadar nitrix urunu de nitrojen olsa kombinede fayda var)
    Kafein (enerji)
    Animal PAK (Vitamin ihtiyacimiz)
    Animal MSTAK (Protein sentezi artirimi, testesterone ve GH artirimi, ciger destek)
    Optimum ZMA (IYI uyku, protein sentezi ve anabolic hormon seviyesini dogal olarak artirma)

bu listede hemfikir miyiz ????? ;)

ilave birkac sorum daha var.
    - Cellmass urunu maksimum sonuc icin protein alimini bu urunun kullanimindan yarim saat once veya sonra yapilmasini oneriyor. ama kombine yaptigimizda aminoyu, whey i hemen idman sonrasi almak gerekiyor. Bu tur kullanimlarda ureticinin onerisine kulak vermeli mi yoksa cellmass, whey, amino hemen idman sonrasi karistirip icmelimiyiz.

- Scivation xtend kullandigimizda bcaa, glutamin , amino fuel benzeri urunleri iptal ediyoruz. Icerdigi doz yeterli gorunuyor.

- bu listeye ghmax gerekir mi ? ZMA, mstak zaten anabolik hormon seviyemizi artirmaya katki sagliyor.

yavv bunu beğendi.
  8. aartun

aartun Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle iyi bir kür olmuş androm cok cok kaliteli kas alırsın bunlarla
    kafein almak istediğini yazmışsın hiç gerek yok zaten no-xplode la beraber kaldıramazsın kafeini kaldırmalısın listeden onun dışında diğerleri çok sağlam zma hoş olmuş.
    cellmass ta aynı sorun bende de var ben şöyle yapıyorum
    idmandan 45 dk önce no-xplode idman sırasında xtend hemen sonra cellmass-45 dk sonrada protein :? anca böyle oluyor walla yapacak birşey yok.
    ayrıca ben kre-alkalyn kullanıyorum öğlen yemeğinden sonra animal pakla beraber1.5gr kre-alkalyn alıyorum mesela idmanım 4 teyse inanılmaz enerjik oluyorum(cell-mass aynı dönem içinde)bence sende bır dene kre-alkalyni

sonuç:başlıktan baya yarar sağlamışsın :D

9. androm

androm Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Paris
    aartun selam,

hakkaten guzel fikirler geldi :) sadece benim icin degil kur yapmak isteyen herkes icin faydali olacagini dusunuyorum insallah...

kre alkayn tam olarak nedir ? hakkaten gerekli mi ?

10. aartun

aartun Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    kre-alkalyn:bır kreatın turudur yenı nesıl kreatındır yanı
    sımdı genelde bılıyorsun normal kreatıler ''kreatınıne'' maddesıne donusurler ve buda vucutta gereksız atık yaratır yanı tam potansıyelle kullanamazsın,ancak kre-alkalyn kas hucresıne ulasmadan ''kreatınıne'' e donusmez ve tam potansıyelle kullanırsın,forumdada ''kre alkalyn yada kre-alkalyn diye arat baya konusuldu dıye hatırlıyorum ben kesın bulursun,cell mass kullanacaksancok da gereklı degıl ama ben sahsen kullanıyorum cunku ıdman sonrası cellmass alıyorsun ıdman oncesıde senın xplode un var ama olsun ben xplode kullanırkende kre-alkalyn alıyordum tercıh meselesedır,mıdede sorun yaratırmı bılemem ama bende cok delı enerjı verdıgı kesın.

11. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    https://www.bodyforumtr.com/sporcu_besinleri/p2_articleid/27

12. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    androm,
    bu kürü herkes uygulamak ister ancak fiyatı da sanırsam baya yüksek olacaktır.. özellikle türkiye şartları için..
    avustralya da peynir ekmek gibi gidiyor heralde bu ürünler =)

bu arada kafeinin gereksizliği konusunda arkadaşa katılıyorum..
    antrenman öncesi kafein alımı ilk başlarda performansa olumlu etkiler yapacaktır..
    ancak zaman geçtikçe aynı etkileri yaşamak için vücut daha yüksek dozlar isteyecektir.. diğer bir deyişle vücut kendini kafein alımına adapte edecektir..
    bu nedenle kreatin veya diğer supplementler gibi kafein alımını da sürekli değil ama aralarla yapmak daha mantıklı olacaktır..

13. androm

androm Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Paris
    Selam Bonatschi,
    aslinda amerikan urunleri nispeten tr ye gore ucuz olsada peynir ekmek gibi diyemem. buranin yerli urunleri cok daha ucuz. Bir arastirma yapip onlarida denemek istiyorum. Deneyimlerimi iletirim....

14. aartun

aartun Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    androm amerıkanlar ıyı dıye onlarıda almak ıcın butcenı zorlama
    bak burada cok seyler ogrendın emınım daha önceden de bılıyordun o zaman bu suplementlerın muadıllerını yanı benzerlerını kullanabılırsın mesela ılla nıtro-tech hardcore olmasına gerek yok onun yerıne bır yerlı proteın tozu dene ;)

15. androm

androm Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Paris
    kesinlikle haklisin aartun..
    her ne kadar bsn grubundan vazgecmek istemesemde diger urunlerde mutlaka muadillerine bakacagim.
    hatta amerikan urunlerine alternatif olarak ticari amacli da ilerisi icin dusunmek lazim. turkiye distributoru hesabii :)

bu forumdan cok sey ogreniyorum ya..

16. aartun

aartun Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    androm madem bsn i seviyorsun
    yukarıda da söyledim ama arada kaynadı herhalde
    bsn in protein tozu ''synthia-6'' mükemmel bir tadı var bana bodybuilding.com no-xplode aldığımda numune olarak küçük küçük paketlerde yollamışlardı şimdi aromasını unuttum ama ''m'' harfiyle başlıyordu kesinlikle denemelisin bunu benden sana tavsiye ,hayır birde bağımlısı olmuştum o kadar güzelki tadı günde 300 gram falan protein alıyordum bundan dolayı :lol: halbuki 220 falan yeter bana normalde.
    dene yani ;)

17. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    hadi ya :) peki o dedigin synthia-6 googleda aradm bulamadim acaba bi adres veya resim var mi ?? peki hangi aromaliydi ??

18. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    "Mochaccino"

http://www17.netrition.com/bsn_syntha6.html

19. aartun

aartun Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    evet sarc
    Mochaccino"
    lacaktı
    kahve gıbı böyle ınanılmaz beyler bu syntrax falan yalan kalıyor yanında tad bakımından ,walla en buyuk savunucusuyum syntia nın zaten kız ismi gibi :lol:

20. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    tamam tesekkurler bu urunu aliyorum
    Haziran basi elimde olur insallah :) Abim sorun cikarmazsa.

Sayfayı Paylaş