İdeal çalışma programı

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Hortlaq tarafından 10 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Hortlaq

Hortlaq Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar yaşım henüz 16 bu spora yeni başlıyacağım ve devamınıda getirmeyi düşünüyorum. Salonlara gitme gibi bir lüksüm yok henüz ama ilk 3 aydan sonra verim almaya başlarsam bunu düşüneceğim fakat öncelikle bikaç sorum olacak. Şöyle başlıyayım;

1.) Evde çalışmak için en ideal hareketler nelerdir?
    2.) En iyi karın kası çalıştıran hareketler nelerdir?
    3.)Beslenme programı için nereye başvurulmalıdır? (Kendimiz yapabiliyorsak nasıl olmalı)
    4.)Set dediğiniz olay evde nasıl uygulanmalı ? örneğin:Şınav:2*20 Mekik 3*10 ise (20 Mekikten sonra 10 şınav sonra tekrar 20 mekik olarak mı yoksa 20 mekik 1 dakika ara tekrar 20 mekik mi? )
    5.)Birde antremanlardan sonraki protein alımı nekadar gereklidir? Çünkü Kilom 75 ve 150 gr protein alabilceğimi hiç sanmıyorum.
    6.)Ve daha önce birçok spor yaptım bunların faydasını nekadar görürüm (Basketbol,yüzme,tenis,kürek)

Not:İnanılmaz fazla yemek yemememe rağmen çevremdeki insanlar çok zayıf olduğumu söylüyor. Bu kötü gen anlamına mı geliyor ve beni etkiler mi ?

Boy:1.91
    Kilo:75

Flexor hocam özellikle bu sorular hakkında yardım istiyorum...

Son düzenleme: 10 Ekim 2011
  2. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır

Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en-ok-sorulan-sorular-ve-t11375.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş