İddaa problemi ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve JamontGordon5 tarafından 26 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. JamontGordon5

JamontGordon5 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben futbol ile yakından ilgilenen biriyim hemen tüm ligleri takip ederim ve ince ayrıntıları bilirim iddaa ilk cıktıgı zamanlar 1 2 liraya 100 150 lira aldıgım cok oldu ancak son 3 5 aydır tutan kuponum yok mesela
    sivas besiktas 10 dedim 2 bitti
    mersin trabzon 2-3 gol dedim 1-0 bitti
    karabük-akhisar 1 dedim 0-2 bitti

ne oynasam tersi cıkıyor birde benim yakın en az 5 arkadaşımda 5 aydır tutturamıyorm cevremde tutturan cok az yok gibi sizce neden tüyosu olan:)

2. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    eski şansın kalmamış olabilir mi?ligleri ne kadar ince takip edersen et birşey farketmez top yuvarlak takımların teknik adamları bile herşeyi bildikleri halde bazen beklenmedik şeylerle karşılaşabiliyorlar.

3. gurur

gurur Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    iddaa cıvıttı Jamont oynatan kazanır mantığı. Sanıyorum ki oranları hazırlayan tayfayı değiştirdiler.Mesela gözlemlediğim bişey; bi kaç hafta 1.20 üstünde oranı olmayan bi takım 1.45 oran görünce kesin yatıyo.En iyisi oynamamak ya da oynayacaksak da yurtdışı oranlarını da iyice incelemek. Unutmamak lazım ki biz ne kadar analiz yaparsak yapalım yukarda bahsettiğim tayfa daha ayrıntılı analiz yapıyor yani oranlar önemli. Bir kaç ay önce ben de senin durumunu yaşadım ve bıraktım oynamamak daha karlı emin ol :)

4. Ives

Ives Yeni Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    Sitelerden oynamanı tavsiye ederim tek maça oynayabiliyorsun.İddaa da maç sınırı gerekiyor 3 maç falan derbilerde tek oluyor.

5. Sercyy

Sercyy Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    en mantıklısı gol var oluyo oran düşük ama tutma ihtimali yüksek

6. JamontGordon5

JamontGordon5 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Eskıden farklıydı ıddaa artık ınanılmaz kazanıyor ve mıllet ıddaayı bırakıyor o yuzden sureklı yenı seyler katıyorlar gol var gıbı

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 10:46 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10:44 ----------

Bırde dun mesela 3basket macı yaptım dedımkı oynayayım dedım yatar param cebımde kalsın tuttu bırde ıddacılara asılan tutan kuponlara bakıyorum bu ıste bır ıs var bence

gurur bunu beğendi.
  7. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    millet 500bin lira tutturuyor arkadaş ya

8. JamontGordon5

JamontGordon5 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Bence o iste bir bit yenigi var millet 100basip 1000 alamiyor tamam bilmiste ne bileyim garip

Sayfayı Paylaş