İBB Fitness Salonları hk.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve VayneX tarafından 3 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. VayneX

VayneX Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle herkese merhaba,

Direk konuya girmek istiyorum. Şuanda 15 yaşındayım doğum tarihim (10.06.1998) İstanbul Büyük Şehir belediyesinin spor tesislerinin sunmuş olduğu fitness salonların'dan birisine gitmek istiyorum sporas.com.tr sitesinde 16 yaşın altındaki üyeler fitness salonu, sauna ve hamam odasına giremezler, bu kuralı gördüm şimdi ben fizik olarak 17/18 yaşında gösteriyorum ve doğum günüme yaklaşık 120 gün kaldı :) ben tesise gidip üyelik oluştursam fitness salonlarına girme ihtimalim varmı bunu öğrenmek istiyorum veya kayıt olurken tam olarak hangi evraklardan doğum tarihini kontrol ediyorlar, ben siteye baktım benim daha önceden mevcut üyeliğim varmış gittiğim tesiste eski üyeliğimi iptal ettirip yeni üyelik almayı düşünüyorum o üyeliğin doğum tarihinide 10.06.1996 yapma gibi bir planım var şimdi bazılarınız çakallık vb. şeyler demezse sevinirim. Sizce hiç bu şekilde uğraşmadan düz üye olup fitness e gide bilirmiyim yoksa yazdığım işlemlerimi yapıyım.

Şimdiden teşekkürler iyi forumlar.

Sayfayı Paylaş