İşten sonra yorgunluk ve spor.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ebayar tarafından 24 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ebayar

ebayar Guest

Merhaba arkadaşlar, haftanın 3 günü zorunlu stajım var iş başı 8 paydos 5.30 işim otomotiv teknisyenliği, işten sonra vücudum direncini kaybediyor üstümde yorgunluk çöküyor antrenman yapasım var ama yorgunluktan sonra malesef o direnç kalmıyor. Nasıl çözümleyebilirim bu olayı paydosdan sonra kaslara nasıl enerji depolayıp gitmeliyim ve akşamları yapılan yorgunlukla beraber antrenman kas gelişimi gösterir mi?

2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    paydostan mümkün olan en kisa zamanda antremanini yapmani tavsiye ederim.yok eve gittim biraz dinlendim koltuga bi uzaniim dedingin anda bitmisindir,ogün antremani unut derim.
    kolay gelsin.

3. ebayar

ebayar Guest

peki ya paydostan sonra karnım aç oluyor genellikle nasıl bir aparatif atıştırma yapmalıyım, antrenmandan sonra kaslara protein mi karbonhidrat mı takviye de bulunayım?

4. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    antremana zaten bos mideyle gitmen makbuldür.antreman sonrasi ise whey protein kullaniyorsan onu al kullanmiyorsanda sorun yok protein agirlikli bir ögün almalisin,KH da olmali.

ebayar bunu beğendi.
  5. tute

tute Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    staj 3 günse diğer günler gidebilirsin.

6. ebayar

ebayar Guest

İlginiz için teşekkür ederim hocam.

Sayfayı Paylaş