İşte Bir Jigolonun Dudak Uçulatan Anıları!!

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve N-aim tarafından 19 Ağustos 2006 başlatılmıştır.

1. N-aim

N-aim Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Adana
    Henüz 29 yaşında. 10 yıldır jigololuk yapıyor. Anlattıkları 'Bu kadarına da pes' dedirtecek cinsten... İşte bir jigolonun hayatı...

Doğumgününe hediye oldum
    GEÇTİĞİMİZ günlerde elime 'Bir Jigolonun Anıları' isimli bir kitap geçti. Sayfalarını çevirdikçe, bir erotik dergi okuyormuş havasına kapılsam da meraklı halim galip çıktı... Kitabı bitirdiğimde 'Yazarıyla tanışmalıyım' dedim kendi kendime... Kısa bir araştırmadan sonra da Cenk'e ulaştım. Taksim'de buluşup, hayatını dinledim.. Bana çok çarpıcı geldi, bakalım siz nasıl bulacaksınız...

Nereden aklınıza geldi bu iş?
    - 4 yıl öncesine kadar Ankara'da çalışıyordum. Bu işe başlamadan önce bar ve kulüplerde güvenlik görevlisiydim. Mekana gelen kadınlardan tek gecelik ilişki teklifleri geliyordu. Ben de kabul ediyordum. Birlikte gezip tozup yiyip içiyorduk ve sonra da birlikte oluyorduk. Bunu yaparken beş kuruş da para harcamıyordum. Üstüne bir de pahalı hediyeler alıyordum. Sonra 'Bari yaptığım işin adını koyayım' dedim ve jigololuğa başladım. İnsan rahat paraya alışıyor.

Müşterilerinizle nasıl bağlantı kuruyorsunuz?
    - İlk başlarda kişisel ilişkiler ve tavsiyeler üzerinden yürüyordu. Sonra chat'te Bora ile tanıştım. O da bu işi yapıyordu. Sohbet ederken işi profesyonelliğe dökmeye karar verip, bir internet sitesi kurduk. Farklı bir site olsun istedik ve onun için fotoğrafımızı, vücut ölçülerimizi, kişisel bilgileri, hizmetlerimizi, çalışma şartlarımızı ve cep telefonlarımızı siteye koyduk. Sonra dünya çapında 6 bin 400 arama sitesine kaydımızı yaptırdık. Üç yılı aşkın süredir bu adresten müşterilerimiz bize ulaşıyor.

Yüzde 40'i evli çiftler
    Eee internete giriyorlar ve sizi beğeniyorlar... Sonra..
    - Bize telefon açıyorlar. Teyit amaçlı biz de onun telefonunu istiyoruz ve arıyoruz. Bazıları direkt bizi evine çağırırken bazıları da otele istiyor. Yeni bir müşterimizse ilk görüşmemizi evde yapmıyoruz. Güvenliğimiz açısından otelde olursa kabul ediyoruz. Kadınlar da bu konularda kendi tedbirlerini alıyorlar. Örneğin; ilk defa bizimle bu işi yapacaksa önce kalabalık bir yerde, kafede falan ön görüşme yapmak istiyor. Gidiyoruz, tanışıyoruz, ondan sonra da randevulaşıyoruz.

Nedir müşteri profiliniz..
    - Genelde zengin, kültürlü, saygın insanlar. Yaşları 30-55 arasında. Bekar, dul, evli her türlü kadın müşterimiz var. . Müşterilerimizin yüzde 40'ı 40-50 yaş arasındaki çiftlerden oluşur.

Yani karı-koca mı sizi çağırıyor?
    - Evet, fantezi amaçlı bizi istiyorlar.. Genelde erkek, arkadaşları veya eşi bizimle sevişmesini izliyor. Bazı erkekler de, sorunları olduğu için eşlerinin kendi kontrolünde cinsel ihtiyacını gidermesi için bizi kiralıyor.

GECELİĞİ 500 SAATİ 200 EURO
    Sürekli müşterileriniz vardır herhalde? Hepsi cinsellik mi istiyor?
    - Tabiiki sonuçta birbirimize alışıyoruz. Örneğin, benim iki yıldır sürekli hizmet verdiğim bir kadın var. Haftada bir veya iki kez mutlaka çağırır beni... Diğer yandan çoğunluğu cinsellik olmakla beraber partneri olmam için kiralayanlar da oluyor. Mesela benim bir müşterim var, başını omzuma yaslayıp sohbet ediyor, bazen ağlıyor ve sonra da paramı verip gönderiyor.

İşler yolunda yani... İyi para kazanıyor musun peki?
    - Sabit bir ücretimiz var. Pazarlık filan kesinlikle kabul etmiyoruz.. 1 saatlik ilişki 200 Euro. Gecelik birlikte olmak isteyenler 500 Euro ödemek zorunda. Haftalık işlerde ise indirim yapıp 2 bin 500 Euro civarında bir fatura çıkarıyoruz.

Peki tehlikeli yanları yok mu? Nasıl tedbir alıyorsunuz?
    - Her iş gibi bunun da riskleri var. Başımıza gelmemiş olsa da özellikle gizli kamera, şantaj işleri çok olur. Sonuçta bir mekana gidiyoruz, önceden konulmuş bir kamera ile şantaj yapabilirler. O yüzden ilişkiye gireceğimiz mekanı detaylı bir şekilde arıyoruz... Ya da giderken telefonumu arkadaşıma veriyorum, o da bana veriyor. Sonra evin adresini, numarasını filan da bildiriyorum. 'Tamam güvenli' onayı alana kadar sürekli birbirimizle konuşuyoruz.

Hastalık filan olaylarını nasıl hallediyorsunuz?
    - Bizim işimizde temizlik ve sağlık çok önemli. Düzenli olarak sağlık kontrolünden geçiyoruz. Sonra cebimizde sürekli bir eliza testi sonucu bulunuyor. İsteyen müşterilerimize temiz olduğumuzu kanıtlamak zorundayız. Bazıları bir haftalık raporu bile kabul etmiyor. O zaman yeniden rapor almak zorunda kalıyoruz.

Her mesleğin kendine göre zorlukları vardır? Seninkinde de var mı?
    - Dışarıdan bakana cazip bir meslek olarak gelebilir ama sonuçta karşınızda bir insan var ve verdiği paranın karşılığını almak istiyor. Yani kendi arzularınıza, duygularınıza göre yaşamıyorsunuz. Karşımdaki ne isterse onu yapmak zorundayım...

ASANSÖRDE İSTEYEN OLUYOR
    Hiç tuhaf tekliflerle karşılaştınız mı?
    - Hem de fazlasıyla... Gay, grup ilişki isteklerinde bulunanlar oluyor. Eşcinsel ilişkiyi kesinlikle kabul etmiyoruz. Grup sekse de kendi prensiplerimiz doğrultusunda evet diyoruz. Grup seks isteği bana fazla gelmedi ama iki kadınla birlikte olduğum oldu. Bir keresinde bir müşterimle anlaştım... Ama o beni kendisi için istemediğini doğumgünü olan bir arkadaşına hediye olarak sunmak istediğini söyledi.. Yani parayı o ödedi, ben başkasına hizmet verdim...

Müşterilerle nerde birlikte oluyorsunuz?
    - Genelde evde ve otelde ama bazı müşterilerimizin özel istekleri oluyor.. Mesela ofisinde, işyerindeki odasında, asansörde seks yapmak isteyenler çıkıyor.

Hiç ünlü biriyle beraber oldunuz mu?
    - Sosyeteden, sanat dünyasından, iş dünyasından birçok müşterimiz var... Medyada sık sık yer alan bir kadınla birlikte oldum. Siteden telefonu alıp aramış. Bir kerelik denemek istemiş...

Jigololuk yaşlı kadınları akıllara getiriyor öyle mi?
    - Benim birlikte olduğum en yaşlı kadın 60 yaşındaydı. Ama çoğu bakımlı olduğu için yaşlarını hiç göstermiyor.

Her gün çalışıyor musunuz?
    - Bu mümkün değil.. Sonuçta kendinize de zaman ayırmanız gerekiyor, işinizi daha iyi yapabilmeniz için. Ama haftada en az üç gün çalışıyorum.

Peki polisle başınız belaya hiç girmedi mi?
    - Sonuçta işimiz yasal değil... Yakalanırsak, zührevi hastalıklar hastanesine götürülüp muayene yaptırıyorlarmış. Sonra da serbest bırakıyorlarmış. Bizim başımıza hiç gelmedi ama 3 yıl önce İzmir'de bir jigoloyu fişlediklerini duyduk.

Güneş
    Serkan ÇALIŞKAN

Azi bunu beğendi.
  2. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    bunlar ülkenin dibini fişekleyen .patlatan insanlar.birde su haydar dümen denilen insan

karı kocaları birbirine düsüren,güvensizlik yaratan insanlar

insan hep bi tedirginlik içinde acaba karımı tatmin edemezsem.bi boslukta kalıp böyle seylere yönelirmi diye hep insanın

aklında bi soru işareti kalıyor

ama bugunden sonra bir gün daha var görecekler(son cümlemi herkes anlamayabilir sadece bu şiiri bilenler anlar)

3. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Bence biraz tek yönlü bakıyorsun olaya. Sonuçta bir çeşit meslek. Bilinen bir konu. Eşler arasında güvensizlik yarattıklarını da sanmıyorum. Eğer eşler arasında bir tatminsizlik söz konusu ise, bu zaten büyüyerek ya ilişkiyi sonlandıracak veya insanı yeni arayışlar içine itecektir. Eğer tatmin olmayan eş bunu alttan almayacak ise eninde sonunda başka kişilere yönelecektir. Demek istediğim buradaki itici güç insanın kendisi, kimse böyle kişiler olduğu için böyle şeylere yönelmiyor.

4. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Bence milf, mature fantezisi olan adamlar için arayıpta bulunmayacak bir meslek :)

5. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    naim güzel yazi bulmuşsun.firat sende olaya noktayi koymuşsun.sarc olayi güzel özetlemiş. ;)

Sayfayı Paylaş