İştah Sorunu

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve UFOSCREAM tarafından 13 Şubat 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. UFOSCREAM

UFOSCREAM Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar
    Yer:
    Ankara-ÇankaYA
    abilerim ya benim iştah sorunum var yani ne bilim yiyemiyorum canım istemiyo hiç bişey 20 yaşındayım ama 60 kiloyum az bence ben kilo alıp kasa cevirmek istiyorum ne yapacağımı anlamadım iştah sorunu var bende bildiğiniz yöntem varmı ?

2. flash

flash Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Matbaaci
    Yer:
    Kirklareli
    Re: iştah sorunu ?

Arkadaşım bendede aynı sorum var 20 yaşında 1.80 boyundayım şimdilerde iyice iştahım gitti bir kaç aydır hiç iştahım yok 60 kilo kaldım neredeyse 63 'tüm tam dedim kilo alıyorum ama şimdi 61-62 civarı geziyorum olmuyor :cry: iştah şurubu var bir tane onu denicem bide doktora gidicem ;)

3. TANTO

TANTO Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bölge yöneticisi
    Yer:
    ADANA
    Arkadaşlar forumda bi arama yapın istediklerinizden ve beklentilerinizden daha fazla bilgi bulacağınıza eminim.Siz bile şaşıracaksınız.

4. slymnasye

slymnasye Üye

Beğenileri:
    387
    Ödül Puanları:
    73
    arkadaslar biraz gayret..

emin olun alıcaksınız benbde sizin gibiydim ama kendimi toparladım yavas yavas forumu okuun gercekten inanın cok faydası var bana oldu en azından bide kiolo alıp kas yapmaya calısrsıan daha zor olur cunku bide yag yakmakla urasırsın inan senin durumun daha ii arkadasım ii calısmalr..:)

5. gymnast

gymnast Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    0
    iştah sorunu olanlar...
    idman yapıyor musunuz???

6. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    ii bi idmandan sonra nasıl oluyorda acıkmıyorsunuz? gibi bi yaklasım di mi ladasamara :)
    Katılıyorum..

Kan degerlerlerinizde eksikler olabilir.. Bu istahsızlık rahatsız edici bir boyuttaysa, ( ki 1.80 boy a 60 kilo rahatsız edici gercekten) bi uzmana gidin, o sizden gerekli tahlilleri talep eder... Kulaktan dolma yontemler denemeyin... cocukken istahsız diye kan igneleri olup, simdi duba gibi olan arkadaslarımız war

Saygılar

7. flash

flash Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Matbaaci
    Yer:
    Kirklareli
    Doğru

8. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    for about more info, please look my website on you
    Yer:
    the gorgeouskykhan home center
    gainer tozlar tam size göre

iştah sorunu olanlar için yaratılmış sanki carb+protein+multivitamin tozları .... hem lezzetli ; sütle karıştır kakaolu veya çilekli ve ayrıca sindirimi kolay .... bi deneyin derim etkisini görürsünüz arkadaşım gördü ; 2-5 çorba kaşığı veya ölçek,deneyin,faydasını kesin(büyk bir ihtimalle yani!) görürsünüz 2-3 kutu sonra....

9. baris

baris Özel Üye

Beğenileri:
    554
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite ogr.
    Yer:
    ankara
    iştah sorunu olan arkadaşlar,boylarıyla beraber kilolarını ve beslenme düzenlerini yazsınlar..bu sekilde nasıl yardım isteyebilirsiniz..günde 1 öğünmü yıyorsunuz,2 öğünmü,3 öğünmü,bu öğünlerin içerikleri nasıl,haftada kac gün antreman yapıyorsunuz???

10. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    İdmandan sonra adam deli gibi acıkıyor, o yüzden spor şart :)

11. UFOSCREAM

UFOSCREAM Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar
    Yer:
    Ankara-ÇankaYA
    arkadaşım valla ben bilgisayarcı olduğum için hep masa başındayım o yüzden akşamları mekik ve şnav çekiyorum tek yaptığım bu ama yani hiç canım yemek istemiyo neden anlamıyorum

12. UFOSCREAM

UFOSCREAM Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar
    Yer:
    Ankara-ÇankaYA

arkadaşlar öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkürler

şimdi ben 20 yaşındayım 1.73 boy kilom 57 ben sabahları hiç bişey yemiyorum iş yerinde poğaca yiyorum bu kadar sonra 12:30 da öğle yemeğimiz var ama bide şöle bir durum söz konusu yemek seçiyorum ben :) işte bide bu var öğlen de yiyom işte akşam evde yiyorum yani 3 öğünmü oluyo bu bilmiyorum

13. UFOSCREAM

UFOSCREAM Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar
    Yer:
    Ankara-ÇankaYA
    birde söleyim dedim içimde kalmasın ben akşamları 20-30 arası mekik ve 10-15 arası şnav çekiyorum böle 3 hafta çalıştım ve karın kaslarım ortaya çıktı yani şöle bişey var ki bilmiyorum belkide yanlış bişeyler sölüyorum ama gözlemlerim şu benim vucudum kas için ideal yani bu hareketleri her günde yapmadım açıkcası ama hemen karın kaslarım ortaya çıktı şimdi ben kilo almak istiyorum kiloda alırsam o kiloları kasa dönüştüreceğime inanıyorum tek sorunum bu kilo aşşağıda resimlere bakabilirsiniz..

yorumlarınız bekliyorum belkide bilmişlik tasladım ama öle bir amacım yok gösteriş peşindede değilim bunları şimdiden sölemek istiyorum ;)

14. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    MAdem gnetigin war, biraz kendini zorlayacaksın kardes...
    BESLENME bölümünde Ornek programları war... ordaki bi listeyi uygulamaya calıs.. canın istemesede yemek ye..
    bu arada sana onerim hemen bi salona yazıl, ordaki saglam antremanlardan sonra da acıkmıosan yapılacak bisey yok..
    REsimlerdeki mide görüntün kötü degil ama cok zayıf oldugun icin ve yag oranin % 5 in altında oldugu icin kasların gözükmesi cok dogal.. benim kolları 31-32 olmasına ragmen, cok kaslı ve damarlı gozuken arkadaslarım war..

özetlemek gerekirse yapoacagın iki is war..

1- hemen bi salona yazıl
    2- yemek yemeye kendini zorla

15. UFOSCREAM

UFOSCREAM Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar
    Yer:
    Ankara-ÇankaYA
    kardeş çok saol bugün bende düşündüm sanırım haklısın iştah olmasa bile insanda zorla yemesi lazım tabi güzel bir vucud isteniyorsa dediklerini yapıcam ellerine sağlık yazın için zaten foruma bi yere yazdım ankarada olan varsa bana salon göstermelerini istedim belki birileri çıkar teşekkürler

16. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    arkadaşlar yazılacak herşeyi yazmışlar sağolsunlar gerisi size kalmış bize kendinizden ve beslenme düzeninizden bahsedin belki çok yiyorsunuz ancak negatif kalorili yiyecekler meyveler daha çok tüketiyorsunuz yada iştah sigara içiyormusunuz spor evet yapılmalı ve supplamentler 2.planda şimdilik

17. UFOSCREAM

UFOSCREAM Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar
    Yer:
    Ankara-ÇankaYA
    evet abi birde sölediğin sözlerin arasında sigara olayı var ben sigarad kullanıyorum belkide ondan olabilir
    ve sigarayı bırakmaya çalıştım en fazla bir gün durabildim ne bilim yani bırakamıyorum evet dediğin
    gibi iyi yediğimi sanıyorum ama kilo alamıyo olabilirimde denemeler sonunda bakıcam forumu takip ediyorum güzel bir site hazırlayanlara teşekkür ederim..

18. Börteçine

Börteçine Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgi - İşlem
    Yer:
    İstanbuL
    UFOSCREAM sana bi travsiyem var. xxxxxxxx die bi şurup var eczanelerde yada xxxxxxxx ikisininde etken maddesi aynı. Bu ilaç nedir dersen eğer şöyle söyleyebilirim sana bu ilaç genelde sıkıntı, cilt kaçıntısı vb durumlarda kullanılır ve biraz antidepresan etkisi vardır uykunu getirebilir. Sabah ve akşam bi kaşık al ama benim tavsiyem sabahları almaya başla önce. Daha sonra sabah akşam yaparsın. Hiç bi yan etkisi yok bunun ben kullandım ama işte uykusunu getiriyo biraz insanın. İştah konusuna gelirsek eğer manyaaak iştah açıyo öle böle değil yani. Ha bire yediriyo doyma hissini anlamıyosun yani. Dene bi süre bunu maliyeti nedir dersen 3 - 5 ytl bişey. Her eczanede bulabilirsin... :):):):)

19. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93

sen kullandın belki yanetkisi olmadı ama anti depresan ilaçların yan etkileri her şnsanda olmasada kiminde görülür bu yüzden bunu kimseye önerme bir daha msj editliyorum iştah açıcı şuruplar var bunu tavsiye edebilirsin

20. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    Arkadaşın bahsettiği şurup pr.......n yada spra.....n ise antihistaminik grubuna giren şuruplar. Yani allerji ilacı .Özellikle bahar alerjilerinde kullanılır.İştah açıcı ve yan etkisiz bir ilaç henüz icad edilmedi ama annelere ebeveynlere verilen tüm iştah şurupları antihistaminik grubuna giren ilaçlar.Yan etkisi iştah artışı ve sinirlilik doktorlar birinci yanetkiyi tedavide kullanıyorlar.Depresyon anksiyete vb psikolojik rahatsızlıklarda verilen ilaçlarda iştah açıyor ama bu etki salgılanan mutluluk hormonu dolayısıyla oluyor.Derlerki mutluluk hormonu ve testosteron aynı anda uyarılmayı pek sevmez.Ben ilaçlarla iştah artışını en son çare görüyorum.Yaz sıcakları falan iştah açısından olumsuz etkilemiş olabilir.Ben iştah artışı için yemeklerden sonra sürekli şeker tatlı türü şeyler tüketiyorum.Pirinç yemeye çalışıyorum.Salgılanan insülin in iştah açtığı söyleniyor.

Sayfayı Paylaş