İşin Mutfağı

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve cmrsmr tarafından 20 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2.kademe Vücut Geliştirme antrenörü
    Yer:
    Trabzon
    Bu spordan önce kaçımız mutfağa girip kendimize şöyle bol proteinli yağ oranı az yada şöyle söylemek gerekirse kaçımız sağlıklı bir şekilde kendimize yemek yapardık. Ekmek içi peynir hariç :)
    Ben yapmazdım. Acıktığımda evde annem yoksa mutfağa girer abur cubura kaçardım yada ekmek içi peynir veya helva yerdim :)

2. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    ben oyle durumlarda yemek yapmayi bilmedigim icin genelde 1 kutu sarelleyi ekmege surer yerdim.isin garibi vucudum hicte yaglanmazdi.vucut calismaya basladiktan sonra yaglanma sikintisida basladi.asiri karb. ve proteinle yaninda abur cubur birlesince boyle oldu tabi:)

3. Solwied

Solwied Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Spor hayatım diyetle başladı diyet döneminden önce

acıktım mı ? alo xxx xxxx ben bi whopper menü sipariş etmek istiyorum yanında 6lı chicken wings(protein)

yada mutfakta abur cubur ekmek ne bulursam ya

dexonianında dediği gibi o yemeden sonra şimdi en son ne zaman kola içtiğimi hatırlamıyorum yağ oranımın 0a düşmesi gerekiyodu anlamadım bu işi :D

4. cikcik

cikcik Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    komik gelebilir belki ama beslenme düzenimi değiştirmeden önce muzu saralleye banıp banıp yerdim ekmeklede yemezdim muzla yerdim çok fena tıkıyodu mideyi

Sayfayı Paylaş