İşim Gereği Beslenmem Doğrumu ??

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Head__Bangers tarafından 31 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Head__Bangers

Head__Bangers Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sağlık Sektörü
    Yer:
    İzmir
    Merhaba bu spora gönül veren dostlarım...bende bu spora yakşalık 3 haftalık evde 2 adet tplamda 20kglk flexor hocamızın verdiği programla çalışmaya başladım başlıkttada olduğu gibi salona gidememe sebebim işim neyse kısaca özetleyim durumu ;

sabahları kalkınca = 2 adet normal 1 adette bıldırcın yumurtası, 2 dilim tam tahıllık ekmek, bolca peynir, 1 bardak yarım yağlı nesquikli süt, 2-3 çay kaşığı bal

öğle yemeği şirkette çıkan ymek = bunlar sebzeler, çorba, et ve tavuk meyve hemen hemen her çeşit yemek mevcut bunların yanında 2 diim kadar ekmek

ara öğünüm henüz yok ama ekliycem ; fikirlerinizi lütfen paylaşın ara öğün için..

Akşam eve geldiğimde = evde bulunan yemekler bol salata (brokoli,marul,roka) 2 dilim kadar tam tahıllı ekmek,

akşam yemeğinde sonra ki işte sorun burda başlıyor 9buçuk 10 gibi idmana başlıyorum 45 dk sürüyor başlamadan önce araya bir muz sıkıştırıyorum. arada sırada kavrulmuş badem ve fındık.

idamandan hemen sonra 1 bardak üzüm suyu yaklaşık yarım saat sonra bol tavuk göğüs eti yanında bolca lor bazen 1 dilim ekmek bazende hiç ekmek yemiyorum..bazen öğüne makarnada ekliyorum

sorularım şunlar = bu beslenme şekli bana yeterlimi çok aşırı bir vücut yapmak istemiyorum yağ oranım göbekte az var boyum 179 kilom 68 civarı
    2.cisi forumda insülini çıldırtıcak derece karbonhidrt alınmalı diyor bu ne anlama geliyor ?? çok karbonhidratmı az karbonhidratmı ??

her türlü eleştiriye yoruma açığım arkadaşlar beslenmemdeki yanlışları doğruları eleştirelimki bir çok arkadaşımızada yardımcı olabilelim şimdiden çok teşekkür ediyroum herkeze başarılar arkadaşlar..

2. hellbeat35

hellbeat35 Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    0

ilk önce az karbonhidrat (low carb ) sonra beslenmen iyi görünüyor ara öğünlerde tavsiyem yulaf yada diyet bir şeyler al yağlıyım diyorsun madem daha ne yicen ... hyper_

Head__Bangers bunu beğendi.
  3. Head__Bangers

Head__Bangers Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sağlık Sektörü
    Yer:
    İzmir
    kardeşim az yağlıyım oda göbek bölgesinde :D yani 179 boy ve 68 kilo bana kilo bile almalısın diyorlar :D

4. hellbeat35

hellbeat35 Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    0
    bende aynısını söylüyorum gördüm ilk yazındada az yağlı olduğunda hemfikiriz :D fakat beslenmen zaten normal arttırma bence onu demek istedim.

5. Head__Bangers

Head__Bangers Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sağlık Sektörü
    Yer:
    İzmir
    arkadaşlar yokmu hiç önerisi yorumu olan ??

Sayfayı Paylaş