İşi bilenler buraya ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Rocker47 tarafından 22 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Rocker47

Rocker47 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar arkadaşlar. VGye yaklaşık 3 ay kadar önce başladım ve o zamandan beri forumu takip ediyorum. Benim sizden ricam şu:

Bazı salon aletleri satın aldım ve bu işi ciddi anlamda yapmak istiyorum programımı hazırlamada yardımcı olabilir misiniz?

Elimdeki alet&edavat :badgrin:

Altis BNC-2 bench istasyonu + bacak ve göğüs fly aparatı ayrıca burada görünmeyen bir de kol çalışma aparatı var preacher için galiba

-2 adet ayarlı dumbell
    -normal bar
    -z bar
    -Bükme yayı
    -Germe yayı
    -Atlama ipi
    -Salon bisikleti
    -sıkma yayları
    -twister aleti
    fotoğraftaki barfiks aleti

Daha önceden Flexor hocanın evde çalışma programınızı ek birkaç hareket ekleyerek uygulamıştım. Ama elimdeki aletlerle sert bir program istiyorum mümkün müdür acaba arkadaşlar?

Yapabileceğim hareketler hakkında öneride bulunsanız yeter. İşinin erbabı arkadaşlar ve sayın body forum takımı yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. bench_O

2. brhmcr

brhmcr Guest

Ciddi anlamda spor yapmayi dusunuyorsan, salona yazilmani tavsiye ederim.

Alacacagin bench sehpasindaki bacak ve göğüs fly aparatı hic bir isine yaramayacaktir. Tecrube ile sabit :)

Dambil seti
    Barlar
    Plaka ile

hemen hemen her turlu program hareketini veya benzerlerini yapabilirsin. Program noktasinda sen bir program onerisi ile gelirsen biz ustunde yorumda bulunalim. Bu sekilde sende forumla daha asina olmus ve konulara daha hakim olmus olursun.

3. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    eğer gerekn bilgi birikimin varsa zamandan tasarruf için bunlar uzun süre yeter bi geniş oda yaparsın 1 yıl sonrada ikili cable istasyonu alırsın zaten onda her türlü hareketi yapabiliyorsun makina ile yaptıklarının eksiğin kalmaz. göğüs aparatı gerçekten bi işe yaramıyor leg extension da 50 60 kg a kadar müsade ediyor malesef. bende salondan ayrıldım özel nedenlerle taşındım burda salon yok civarda eve set aldım sadece sehpa+ ağırlık setleri ve ip var ama her işimi görüyor sana tavsiyem boş odan yoksa yalan oluyor rahat çalışamıyorsun verimde azalıyor haliyle boş bir odaya döşeme yaptır biraz geniş bir odaya çevreyide aynayla döşe salona bi daha ihtiyacın olmaz arada sırada ağırlık arttırmak için plakalar alırsın o kadar.

işin özeti program çıkarmak için 1 saatini ayırmak lazım kimsenin burda çıkaracağını sanmıyorum sana sen bi kaç gün forumda 7 8 saat takılırsan toplamda yeterli bilgi birikimini edinirsin ama arama yapmadan forumda zaman geçirmeden bana program yazın demek sadece bencillik olur.

başarılar

iyi forumlar

Rocker47 bunu beğendi.
  4. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Rocker47 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş