İşe başlayacağım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve soldier-96 tarafından 17 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. soldier-96

soldier-96 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Mersin
    arkadaşlar 1 haftadır düzenli vücut çalışıyorum öncesinde yaklaşık 3 ay mekik ve şınavla vücudu güzel bir görünüme kavuşturmuştum, yarın işe başlayacağım sabah 5,30 da kalkmam gerekiyor iş yeri baya uzak 8 de işbaşı akşam 5 te çıkıcam baya ağır bir iş sürekli kitapları taşımakla kamyona yüklemekle falan uğraşacağım , eve geldikten sonra yemek yiyip 2 saat kadar dinlenip vücut çalışmama devam edebilir miyim sizce ? sorun olur mu ağrı falan olur mu ?

boyum 180 kilom 70 kilo almak içinde çabalıyorum şimdi yeni başlamış ve kararlı ilerlerken bırakmak istemiyorum :( iş sadece 1 aylık geçici.

2. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    başlarda sorun olabilir zamanla alışılır çünkü tanıdıklarım var ağır işlerde çalışıp iş sonrası yemeğini yiyip sonrada soluğu salonda alan durumları iyi zaten çoğu bu sporu yapan hafif olsun yada ağır işte çalışan insanlardır haftada 3-4 gün spor yapabilirsin 1 antreman gününü izin gününe denk getirirsen şahane olur aslında bu tamamen spor aşkıyla ilgili eğer gerçekten istiyorsan yaparsın yeni işin hayırlı olsun bu arada

soldier-96 bunu beğendi.
  3. soldier-96

soldier-96 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Mersin
    iş hayırlı çıkmadı 1 gün çalıştım bugün gitmedim aşırı ağır gerçekten alışkın olmayanların yapması imkansız 40 lira için vücudumu harab edecek değilim omzumdan itibaren kollarım full ağrıyor :D

4. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    bende zaten alışınca sorun olmaz demiştim neyse böylesi hayırlımış evet üç kuruş içinde sağlığını riske atmak olmaz tabi

Sayfayı Paylaş