İş Yerinde Hazırlayabileceğim Yada Yanımda Götürebileceğim Protein Ağırlıklı Gıda Önr

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve SouL61 tarafından 3 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. SouL61

SouL61 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    TİCARET
    Yer:
    TRABZON
    cümleten iyi forumlar beyler ;

iş nedeniyle protein ağırlıklı pek beslenemiyorum . buda gelişmemi engelliyor. iş yerinde karbonhidrat ağırlıklı yemekler çıkıyor. patts yemeği pilav vb.. onun için yanıma ne getirebilirim yada pratik ne hazırlaytabilirim. protein bar vs demeyin doğal olarak soruyorum..

2. pijamap

pijamap Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    istanbul
    Alüminyumdan sütlaç kaseleri vardır ya, onlar 10'lu paketlerde satılıyor muhtelif marketlerde. Her akşam 100 gram lor peyniri ile haşladığın 3 yumurta beyazını karıştırıp, o kaseye boşaltırsan ve ister streç film, ister herhangi bir poşetle kapatıp dolaba koyarsan, sabah yanına alırsın ve işe gidince dilediğin an bu karışımı yiyebilirsin. Böylelikle 30 grama yakın protein almış olursun. Karışımı dilediğin maddelerle yapabilirsin, kaseye akşamdan hazırlık yapmak işini kolaylaştıracaktır.

3. Antony

Antony Üye

Beğenileri:
    556
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ordan-Burdan
    Yiyebılcegın kadar tavuk gögsünü ızgarada pişir alımınyum folyoya sar at çantana ben öle yapıyorum şahsen...

Danny Boy bunu beğendi.
  4. NacHo

NacHo Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Fen Bilimleri Fakültesi
    ben ton balık alıyorum biraz pahalı ama iyi oluyo

Sayfayı Paylaş