İğneyle sınırsız gelişim

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Rambo16 tarafından 28 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    Yine yeni bir başlık yeni bir konuyla ekranlarınızdayım :D yakınlarda sınırsız uzaklaştırılırsam hemen yeni bi üyelikle geri dönerim yeterki Ip ban gelmesin
    hı ımm konuya giriyorum.
    3-4 ay kadar önce trt nin bi programına Naim Süleymanoğlu ve birkaç kişinin daha konuk olduğu bi programda bi konu tartışıldı ve açıkçası benim çok dikkatimi çekti.

Konudan anladığım kadarıyla vücudumuzda nasıl ki gelişimi ve yapılanmayı sağlayan proteinlerse bu gelişimi kısıtlayan ve belli bi yerde durduranda proteinlermiş yeni geliştirilen bi ilaçla(ilaç iğneyle vücuda veriliyor) gelişimi kısıtlayan proteinler etkisiz hale getiriliyor.
    Böylelikle sınırsız gelişim sağlanıyor ilaç ilk olarak bi kasabada bu angus, sığır türü bi hayvanda denenmiş ve daha 1 yaşındayken inanılmaz büyüklüğe ulaşmış hayvanlar ilaç çok garip bişey şimdi yavaş yavaş soruma geliyorum sizce bu ilacı kullanarak sınırsız ve kontrolsüz bi şekilde gelişmek doğrumu?
    Belkide ilaç gerek doz gerek yan etki bakımından dahada geliştirilerek daha kontrollü bi gelişme sağlanabilir??
    Bence bunun kararı bu ilacı araştırdıktan sonra bayağı tartışarak verilmeli tartışma derken bu benim haddime değil forumdaki çok değerli hocalarımız bize bu konuda yardımcı olacaktır.SayGıLaR iyi çalışmalar.

2. F50

F50 Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    sınırsız gelişme de neymiş yaw :) olamaz öyle birşey. bizim ufak bir eleman vardı sitede sınırsız basan fiat tempra varmış diyordu o çocugun lafından farksız :)

3. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Ben şahsi fikrimi belirteyim ilk olarak...şimdi nasılki burun kılları..v.s kıllar (aklıma ilk bu örnek geldi idare edin artık :) ) çirkin göründüğü için keslip kısaltılıyor değilmi..ama aslında onları ALLAH(cc) boş yere eklememiş vücudumuza buruna tozların girmesini,kirpikleri ise gözlere toz v.s durumlarda ilk koruyucu etken olarak vermiştir..şimdi burdaki o dediğin gelişmeyi durduran yine protein ya hani,,,ama gelişmeyi sağlayanda o proteinler;demekki gelişmeyi durdurmasınında bir yararı varki öyle bişey mevcut vücudumuzda,,ben şahsen gerektiğinden fazla gelişmenin yararı olmadığına dahada önemlisi zararı olucağını düşünüyorum ileriki yaşantımızda..

Şu ban olayınada bişeyler demek istiyorum; ıp banlama demek senin bu siteye süresiz girememen anlamına gelmez modemi aç kapa al sana yeni ıp:) haa eğer senin ıp sabit ise onu bilemem o zaman hakkatten yandın demektir:D...ama bu konu için banlancağını sanmıyorum ...hadi kolay gelsin...

Saygılar...

Son düzenleme: 28 Haziran 2010
  4. TurTaa

TurTaa Yeni Üye

Beğenileri:
    121
    Ödül Puanları:
    0
    sınırsız gelişip kaç ton olmayı hedefliyorsun ? arnold kadargelişsen kesmez mi seni

sercio678 bunu beğendi.
  5. ProteinCanavarı

ProteinCanavarı Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Böyle bir buluş bence insanlığın sonunu bile getirebilir diye düşünüyorum :D

6. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    Fotoğraflar

İlacın uygulandığı adamlardan bir kaçının resmi de vardı programda adamdaki sırtı bi görün cidden insanlıktan çıkmış :D ama belkide bu ilaç kontrol altına alınıp gerekli ayarlamalar yapılabilir.Ama ben inanan biri olarak insanın vücudunda kendiliğinden çalışan mükemmel sistemlere zarar vermek istemem etkisizleştirme fln bana ters bu benim şahsi görüşüm sizlerin kararı farklı olabilir:)

7. yolcu02

yolcu02 Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    yaaa alahın işi işte fazla karışmamak lazım:)

8. Zugzwangi

Zugzwangi Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    O limiti geçtiğinde kaslar işlevselligini kaybeder. Insanla şempazeler hemen hemen aynı kas yapısına sahiptir,ama şempazeler 12-13 kat daha güçlüdür? neden. Çünkü insan kas gücünden ödün verip ufak işleri yapabilme kabiliyetine sahiptir.

yani çok fazla gelişirsen,iğneye iplik geçiremezsin..

9. batgun

batgun Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    0
    Statik Ip n yoksa ip bandan korkma:)

10. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    Ip ban

Ya ne bileyim bu konudan banlanmamda ilginç noktalara parmak bastığımdan ve pek arama yapmadığımdan daha 1 ay olmadı üye olalı 7-8 tane konum kapatıldı :D arkadaşlarda zaten bu üstün zekayla fazla yaşamazsın diyor :D:D

işin şakası bir yana da tartıştığımız ilacın adını bile bilmiyoruz ben adını falan öğreneyim herkes araştırır ve iyi bir tartışma konusu olacağına inanıyorum..

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:59 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:45 ----------

Hepinizden özür dileyerek düzeltiyorum bahsettiğim Trt'nin programına katılan Naim Süleymanoğlu değil Halil Mutlu'ymuş arşivden falan programa ulaşmaya çalışacağım bişeyler bulursam yazarım.

11. Fυякαη Acαя

Fυякαη Acαя Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Kemerburgaz
    Bana Biraz Saçma Geldi . Nedenini anlamadım ama Okurken içimden saçmalığa bak dedim :)

12. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123

Sayfayı Paylaş