İğne & Kas Hasarı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Anabolic.Kid tarafından 16 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Anabolic.Kid

Anabolic.Kid Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Herkese Selamlar ,

Bundan 1 ay önce rahatsızlandm ve gittiğim sağlık merkezindeki hemşire serumla verilicek ilaçların beni daha çabuk rahatlatıcağını söyledi.Serum Takma işlemi 3 denemesinde de başarısızlıkla sonuçlandı. (Konu dışı ama serumdan gelen ilaç damara gitmiyor aksine damardaki kan yukarı gidiyordu , acaba damar genişliği Supplement kullanımı ile ilgili olabilir mi?).Sonuç olarak iyileştim fakat kolumda hafif morluklar ve sonrasnda sarartılar kaldı.Dr. la görüştüğümde kan damarlarının kas dokusunun etrafında olduğunu ve dolayısı ile damar yolu açılırken kas dokusuna zarar verilebilmiş olacağından bahsetti.Şuan sol bicepsimi tam anlamıyla kasamıyorum eskisi gibi ; sağa nazaran antreman sonrası sıcakken bile yeterince şişmiyor.Benzer bir durum yaşıyan ve herhangi bir çözüm önerisi olan var mı ? Ortopediste mi gitmem gerekiyor kas hasarı olduğu için ?

Teşekkürler ,
    İyi Sporlar

2. pastnova

pastnova Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Morluklar ve sarartırlar(sarartı morluğun son evresidir zaten) ve kas hasarı geçicidir.Popodan enjeksiyon yaparkende kasa hasar veriliyor aynı şekilde kalıcı bir şey değil yani.İçinizi ferah tutun.

3. celalcaner

celalcaner Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    ciddi birşey olacağını zannetmiyorum. sanırım damar patlamış arada böyle şeyler oluyor ancak vucutçuların damarları belirgin olduğu için kolay giriliyor.

mesela benim kolumdan kan almayı öğrenen 5-6 arkadaş var:)

geçenlerde kan bağışı yaparken yanlış yere bastırdım kan toplandı. 1 hafta ağrıdı morluk kaldı. şimdi tamamen geçti. bence ciddi birşey olmaz dostum

Sayfayı Paylaş