İçimi kemiren soru, herkese soruyorum.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve umutakseloglu tarafından 27 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. umutakseloglu

umutakseloglu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben 188 cm 78 kilo ağırlığında bir arkadaşınızım, bu camiada yeniyim, dövüş sporlarıyla da ilgim oldu lakin artık atikliğin yanına kasta eklemek istedim o yüzden fitness yada body'e başlamak istedim lakin asıl konu şu dostlar, yeteri kadar bilgi toplamak için sürekli araştırmalar peşinde koşuyorum ama cevabı bulamadım, ilk önce atik olmak istiyorum bunun için fitness uygun ama cılız birşeyde olmak istemiyorum kaslar belirginleşmesi bana yetmiyor 100 kiloda fitness'a devam etsem hamtal mı olurum yoksa bu kendimi nasıl eğittiğimle mi ilgili ?

2. Barış Öztürk

Barış Öztürk Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Hocam o vucüt yapısına göre değişir. Örnek vericeksek ben milli basketbolcuydum 90 kiloydum o zamanlar kiloma göre normal insanlara göre çok daha esnek ve atiktim. Sana tavsiyem fitness yaparken aynı anda esnekliğine önem ver antrenman öncesi ve sonrası mutlaka uzun süreli esneme hareketleri yap.

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Atik olmak istiyorsan git tenis oyna.

4. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    ben amacını anlayamadım. fitness başka, bodybuilding başka, atlet olmak için çabalamak başka bir şey.

ahmetgms98 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş