İçim çok kötü .Felaket bir durumdayım Yardım.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve JamontGordon5 tarafından 19 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. JamontGordon5

JamontGordon5 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Dostlar ben lise ögrenim hayatımda takdir teşekkürsüz karne getirmeyen biri olarak 2 yıllık üniversite kazandım istanbul üniversitesine gittim.
    1yıl geçtim 2.yıl bazı sorunlar nedeni ile kaldım.3 sene tüm derslerimi verdim.
    Mezuniyet belgemi almak için okula gittim.2 dersimin daha kaldıgını söylediler Şok oldum.
    Derslerimi seçen hoca o derslerimi seçmemiş unutmuş bu yüzden o iki dersi almam gerekiyormuş.
    Moral olarak çöktüm çok mutluydum ölü gibiyim dünden beri ailem sert bir aile babam yok ama annem çok sıkıdır.Başladı yine laf sokmaya arkadaşların bitirdi sen hala okuyorsun diye laf etmeye okadar bunaldım ki.
    İntiharı bile düşündüm dün gece ne olur yardım edin.
    Şu elalem amma önemli milletimiz için.

2. barfiksPro

barfiksPro Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    53
    ben lisede 2 sene üst üste kaldım hiçde kafama takmadım hele böyle saçma birşey için intiharı düşünüyorsan büyük problemlerin var demektir

3. JamontGordon5

JamontGordon5 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Takmam ailemden dolayı şimdi etcekleri lafları düşündükçe deliriyorum.

4. drokin

drokin Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    kardeş hiç birşey senin saglıgından önemli degildir bende lise 2 de kaldım ailem söylendi etti bende intihar edeceek gibiydim ama ondan sonra sustular hiç birşey demedier merak etme verirsin allahın izniyle ögrencilik hayatında olur böyle şeyler sana birşey derse ailen hocanın suçu felan de işte...Allah nasip eder kardeşim hiç sıkıntı etme benim abimde üniversite 3 te oda 5 dersten kaldı gidip gidip geliyr işte :)

JamontGordon5 bunu beğendi.
  5. JamontGordon5

JamontGordon5 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    sağolasın kardeş bi mezun oliyim okulun semtinden geçmicem zaten.
    Bu günler bi geçse rahatlıkla kazasız belasız.

6. obensaltan

obensaltan Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    kafanı toparlamaya gayret et, bahsettiğin sorunlar hep patlamaya yer arayan içinin bahanesi. bunu fark edip kontrol etmeyi öğrenmeye gayret et. 1 yıl okulun uzamış intiharı düşündüm diyorsun. seneye yemişim okulunu diyip gitmesen bile ne fark edecek? bitirmezsen ne kaybedeceksin? olayları kafanda büyüttüğünü önce kabullenirsen, sonra daha rahat olur bakış açını değiştirmen

7. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    yanlış anlama ama forumdan nasıl bir yardım bekliyorsun ?

8. JamontGordon5

JamontGordon5 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    fikir anlamında.

9. barfiksPro

barfiksPro Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    53
    konuyu zaten antreman&body building bölümüne açmış değil dertleşme bölümünde bu gibi birsürü konu var insanlar dertlerini paylaşıyorlar ne gibi bir yardım bekleyebilir ?

10. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    bende onu soruyorum bravo :)

11. iLLeqaLKinq

iLLeqaLKinq Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    siz sanki bitirdiniz de geç tabi bitirmedilerse :D zenginlerin % 98 i okumamış. sen ne intihar falan düşünüon ne derlerse desinler . hem ne yapmışsınki öğretmenin hatası.

12. cciinnaarr

cciinnaarr Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    jamontgordon5,

kafaya takılacak bir durum yok senin bu iki ders için kaybedeceğin süre, eğer dersler senelikse 1 yıl, dönemlikse 5 ay gibi bir süre. ve inan o 1 yılın hiçbir önemi yok yıl kayıpları illaki olacak. zaten senden kaynaklı bir problem de değil. annenin laflarına da kulaklarını kapa cevap verme sus sadece zaten bir süre sonra laf sokmayı bırakacaktır. bizim sınıfta ilk üniversitesini yarım bırakıp tekrar sınava hazırlanıp bizim bölümü kazanan o kadar çok kişi var ki hepsi normalde üniversiteyi bitirmen gereken yaşın 3-4 yaş üstünde. geri dönüp baktığında güleceksin emin ol.

13. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Talihsiz bi durummuş gerçekten ama kötü veya iyi her durumda ailene bağımlı hissediyosan kendini , onlarda daha fazla karışacaktır , kendi sorumluluklarına tamamen kendin sahip çıkmalısın , 4 senedir üniversitedeyim ilk sene ailemle çok atıştım ama şimdi hangi dersten kalmışm hangisinden geçmişim sadece laf arasında nadiren sorarlar oda ilgilendiklerini göstermek için , çünkü görüyolarki ben kendi sorumluluklarımı kendim halledebiliyorum.
    Sende dert etme ya da istersen et bi işe yaramaz kendini üzmekten başka.

Sayfayı Paylaş