İç Çamaşırı giymemenin zararları

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Caribbean T tarafından 30 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 21 üye.
  1. Caribbean T

Caribbean T Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci & Sporcu
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar ben 5 yaşından beri iç çamaşırı giymiyorum şuan 19 yaşındayım oldum olası iç çamaşırı sevmem boxer atler fanile vs vs sadece corap giyiyorum ayakkabının içine o kadar. İç çamaşırı giymemenin bir zararı ya da yararı varmıdır bilimsem olarak bunun bir açıklaması var mıdır?

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Ben pek olduğunu sanmıyorum. Hatta geçenlerde yedek almayı unutmuşum bende o şekilde giydim gayet rahat oluyormuş :D

3. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    atlet neysede don giymeme ne demek yahu
    fermuar'ın açık kalsa yandın :D
    pekte hijyenik değil bence

AngryHun, vücutcuu, mista ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  4. bbacemi

bbacemi Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    Bana da iç çamaşırı giymemek saçma geldi. Hijyen ayrı bı sorun , kot giyildiginde özellikle rahatsızlık yaşanır. Ayrıca şort giyildiginde de büyük tehlike... Hele ki pantolon yırtılırsa vay haline.

5. Caribbean T

Caribbean T Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci & Sporcu
    Yer:
    İstanbul
    Açıkçası 5 yaşıdnan beri iç çamaşırı giymeyen birinin bu tür şeylerle karşılaıacağı pek muhtemel değil. Şuana kadar hiç bir problem yaşamadım ben. Fermuar açık kalmadı arasına sıkışmadı :D ya da başka birşey olmadı. Don giymek bana çok rahatıszlık veriyor acayip derecede rahatsızlık duyuyorum iç çamaşırından çok zoraki bir şekilde giyerim anca mecbursam eğer sadece bilimsem olarak bir zararı varmıdır diye merak ettim

Ancak basketbol şortlarında evet belli oluyor malesef giymediğim o yüzden pek giymiyorum. Birde denize girerken o deniz şortlarının içide çok rahatsız ediyor beni. Alt yerin birşey ile sarılı olması rahatsız ediyor kısaca :D

Son düzenleme: 30 Haziran 2012
    Metehan Çelik bunu beğendi.
  6. suleyman1992

suleyman1992 Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    0
    Yolda manita görsen, makine ateşlese kötü durum yani :)

ModiXvoorN, vücutcuu, Prometheus676 ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  7. Caribbean T

Caribbean T Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci & Sporcu
    Yer:
    İstanbul
    Bacağım ağrıyormuş gibi yapıyorum geçmesini bekliyorum öyle oluncada :D

Jesus, vücutcuu, themertyildiz ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  8. suleyman1992

suleyman1992 Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    0
    Vallahi sesli güldüm, bravo sana be :)

vücutcuu, themertyildiz, Azi ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  9. BodyTimed

BodyTimed Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    hocam body'i salonda yapıyorsanız salonda soyunurken ne yapıyorsunuz :D

ModiXvoorN, vücutcuu, themertyildiz ve diğer 6 kişi bunu beğendi.
  10. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    aynen he :) salonda soyunurken napıyosun,küçükken bende hiç giymezdim giyincede kendimi çok rahatsız hissediyodum sonra alışıyo insan

11. Caribbean T

Caribbean T Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci & Sporcu
    Yer:
    İstanbul
    Salonda soyunurken herkesin gitmesini bekliyorum ya da duş kabinleri var oraya girip değiştiriyorum. Ama oradakilerde niye burada değiştirmeyip gidip orada değiştiriyor demesinler diye masusdan altında iç çamaşırı varmış gibi yapıyorum çantayı açıp iç çamaşırı değiştiriyorum sanıyorlar böylelikle.

Manita durumunda bazen bacak arasına alıyorum hehehe :D

12. Green Day

Green Day Yeni Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    çok gereksiz bi alışkanlık edinmişsin kendine tamam küçük çocuklarda oluyor 5 6 yaşına kadar
    iç çamaşırı giymemek ama yaşında baya geçmiş bu alışkanlığını değiştir bence hem hijyen
    açısından hemde olası bi durumda çok rezil olabilirsin boxerda rahatsız ediyosa bol boxerlar var
    yapışmayan cinsten öyle başlayabilirsin daha rahat olur senın ıcın

13. Sivasli58

Sivasli58 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    bu kadar teferruata giriceğine giy arkadaşım.

14. SPARTACUS5

SPARTACUS5 Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Doctor
    Yer:
    İstanbul
    Sana şunu söyleyeyim, bu zamana kadar o kadar çok insan farketti ki senin bu durumunu hayal bile edemessin.Sadece sen farkına varmıyorsun .)

15. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    Seni anlıyorum.. Suç sende değil.. Acaba milyarlarca insan mı doğru olanı yapıyor yoksa senmi?!! Sırf çoğunluk olmaları haklı oldukları anlamına gelmez.. Sen davandan vazgeçme asla!! Bu güne kadar bacağına ansızın giren krampları verdiğin uğraşları düşün!!! Unutmaki asıl suçlu onlar.. Umarsızca ve küstahça don giyenler..!

vücutcuu, OrtaParmak, themertyildiz ve diğer 7 kişi bunu beğendi.
  16. simitci88

simitci88 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    benim bi arkadasimda boyleydi testisleri asagi sarkti ameliyat oldu bidaha baksir(yaziliis tam bilmiyorum) :D giymicem diyip duruyodu ki o baksirla bile boyle oldu sen hic giymiyomusun bence bi don giy. :D

17. mista

mista Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Donsuz gezmek mi ? :D

18. Caribbean T

Caribbean T Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci & Sporcu
    Yer:
    İstanbul
    Yüzyıllar önce iç çamaşırı diye birşey mi vardı dizilerde filmlerde görüyoruz iç çamaşırsız gezen insanları. Amerika'nın 1947 yıllarında moda olan iç çamaşırları ve daha sonradan bütün Dünya'nın giydiği ve giyilmesi sanki dini bir kuralmış gibi gösterilen ve bir Allah'ın kuluda biz bunu niye giyiyoruz demediği iç çamaşırı. Açıkçası bu kadar tepki verilmesi beni çok şaşırttı. Bu kadar mı öngörüsüz bir toplumda yaşıyoruz. Son yorumlarda bi dövmediğiniz kalmış resmen. Birde şu yönden düşünün siz nasıl giyilmediğinde rahatsızlık duyuyorsanız bende giydiğimde rahat hissetmiyorum. Ayrıca kadın olmadığım için adet olupta kan akmayacak ya paçamdan :) Ben bir zararını göremiyorum

Farketti diyen arkadaşım acaba sen farkederken yanlarında mıydın bu kadar emin konuşabiliyorsun :)

Son düzenleme: 2 Temmuz 2012
  19. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Zararı var mıdır ? Bir kaç kazayı yok sayarsak bunlar fermuarı açık bırakmak, fermuara sıkıştırmak vb. geriye hijen ve görüntü olayı kalıyor.

Hijeni de geçiyorum da görüntü olarak cidden kötü bir şey. Yani oldu ki oturduğunuz yerde çatalınız gözüktü. Valla manzara olarak hiçte güzel olmuyor. Ki bu iç çamaşırı giyerken de olan bir şey.

Yazıları okudum kişisel tercihtir. Gayet normal algılarım ama şunu da biliyorum çoğu kız iç çamaşarı giymeyen erkeğe hoş bakmıyor. Yani hiç değilse benim çevremde kiler öyle.

Onları da geçelim. Yazdığınıza göre yolda yürürken kalkamasın da filan bacağınızı tutuyormuşunuz. Yani insan değer mi diye sorar kendine. Eğer deydiğini düşünüyorsanız zaten kimse size bir şey demez. Sonuçta beden de sizin kıyafette istediğiniz gibi yaşarsınız.

Dışarı çıkarken iç çamaşırıyla çıkıyorum ama yatarken bende boxerı çıkaranlardanım sıkıyor rahat edemiyorum. Ki boxer beni de rahatsız eder. Ondan bol tercih ederim. Sizde bol modelleri tercih edebilirsiniz.

themertyildiz ve Caribbean T bunu beğendi.
  20. Caribbean T

Caribbean T Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci & Sporcu
    Yer:
    İstanbul

Lisede iken bol boxer giyerdim fakat sonra ne olduysa onuda attım hiç giymemeye başladım. Yedi yaşında iken Annem iç çamaşırı giydirmeye çalışınca kaçmıştım ve o oldu. Küçüklüğümden başlıyor, ailem olsun çevremdekiler olsun hep öyle söylerler. Fermuarı açık bırakmak sıkıştırmak gibi şeyler zaten hiç başıma gelmiyor. Çatal gözükmesin ya da düşmesin diye her zaman kemer takarım ve kısa t-shirtleri pek tercih etmem şuana kadar hiç yaşamadım Allah'a şükür.

Çok az şey beni iç çamaşırı giymeye zorlar. Bunlardan bir tanesi basketbol şortları, beyaz şort ya da pantalon ya da kıyafet değiştirilecek yerler. Buralarda zaten giyerim. Ancak genel olarak alıştığım için şortun ya da pantalonun içinde birşeyin olması beni çok rahatsız ediyor.

Sayfayı Paylaş