üstatlarım yağ yakımı yardım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve alkiiiii tarafından 14 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. alkiiiii

alkiiiii Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    mrb ben 1.5 aydır spor salonua gidiyorum ve haftaya üniversitem başlıcam trabzona gidicem sabahları1 saat koşu haftada 3 gün sporsalonuna gidicem ve sıkı bir diyette giricem bnm istediğim yardım nasıl bir suplement takviyesi uygulamam gerek geçen yıl hydroxycut advanced kullandım 1 ayda 5 kilo verdim sadece spor salonuna giderek ve diyet yaparak bu yıl protein tozu+amino asit+bir yağyakıcı kullanıcam ne yapmam gerek nasıl bir diyet hangi yağ yakıcı hangi ürünler nasıl bir program sadece yağ yakımı değil çok iyide bir fizik istiyorum kafaya koydum bu yıl kendimi spora vericem üstatlarım yardımlarınızı bekliyorum

kilo 82,9
    boy 182
    yağ oranı %19,7
    yağ miktarı 16,3kg
    vücut suyu 48,7 kg
    vücut kitle endeksi 25,6 kg/m2

---------- Post added at 18:17 ---------- Previous post was at 16:56 ----------

küçük bir araştırma yaptım protein tozundan vaz geçtim suplementler tr power lcarnitine hydroxycut advanced hardline amino 9000 hardline burner kullanıcam bu uygunmudur 2 ayda sıkı tempoyla nasıl etki eder 2 ayda yağlardan kurtulmayı planlıyorum 10 kilo versem yeter daha sonra ki hedefim kas kütlesini geliştirmek ozaman protein tozu kullanmaya başlıcam malum öğrenciyim çok iyi markalar alamıyorum bunlarla idare edicem artık iyi markalar ileriki seviyelerde yardımlarınızı bekliyorum

yardım eden yokmu üstatlarım

arkadaşlar hiç kimse yardım etmicekmi bana

Son düzenleyen: Moderatör: 15 Eylül 2011
  2. alkiiiii

alkiiiii Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar yardım eden yok mu

3. alkiiiii

alkiiiii Üye