üstadlardan yardım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve agrkmbcr tarafından 13 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. agrkmbcr

agrkmbcr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar öncelikle merhaba , kilom 73 boyum 177. Şimdi size uzun zamandır müzdarip olduğum bi konu hakkında fikir danışmak istiyorum.
    Üniversitede amatör olarak 2 yıl vücut çalıştım fakat üniversite bitti ve yaklaşık 2 yıl hiç bişey yapmadım haliyle vücut söndü.Şimdi tekrar kararlı bir şekilde spora başladım haftada 4 gün çalışıyorum . içkol-göğüs aynı gün , ayak-omuz aynı gün , kanat-arka kol aynı gün.
    Şimdi asıl soruya geliyorum. Günde yaklaşık 100 gram civarında protein alıyorum gerektiği şekilde üstüne cıkarmaya calişiyorum bu durumu. Kilomun yetersiz geldiğini hissediyorum ve kilo aldığım zamanda sadece göbek çıkıyor ve bu durumdan nefret ediyorum.Göbeği eritmek içinde idmandan önce 20 dakika bisiklet+100 mekik çekiyorum. Hayatımdan şeker,unlu mamüller(özellikle ekmek),yağlı yiyecekleri tamamen çıkardım desem yeridir. Bu sebeplerden bana hem hacim hem de göbeği eriterek kilomu yaklaşık 80-85 civarına nasıl çıkarabilirim? Son olarak günlük besin programımı sizle paylaşayım; sabah 4 yumurta büyük dilim lor peyniri 30 gram civarında badem ya da ceviz.öğleden sonra makarna ya da pilav. spordan önce yarım porsiyon whey protein spordan sonra diğer porsiyon protein ve onun sonrasında 250 gram tavuk göğsü ve bulgur pilavi(yağsız tuzsuz)
    Yapacağınız yorumlar benim için önemli her yorumu dikkate alacağım. Şimdiden teşekkür ederim.

2. HG!

HG! Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş