üstadlardan Yardım bekliyorum.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve mazlovs tarafından 12 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mazlovs

mazlovs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar.
    Boy:171
    Kilo:72
    Arkadaşlar ben burda KEYZ kullanıcı isimli arkadaşı görünce ilham aldım aslında. Şöyle söyliyeyim 3 haftada 4 kilo verdim ve spor salonuna davam ediyorum ancak malumunuz hocaların verdiği programlar oyalayıcı niyette. Ben sizlerin yardımıyla iyi bir beslenme iyi bir çalışma programı istiyorum. Çünkü bu vücudu artık şekle koymak istiyorum. Bunun için takviyede kullanabikirim ancak hiçbir bilgim yok bu konuda. Bana katlanıp yardımcı olabilirseniz teşekkür ederim..

Ekli Dosyalar:

2. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    antrenörlerin verdiği programlara neye dayanarak oyalayıcı dediğini açıklayabilirmisin

3. mazlovs

mazlovs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Gennelleme yapmadım aslında kendi antrenörümden bahsediyorum :)

4. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    genelleme yapmadım yaptıgını da sölemedim bende diorum ki neye dayanarak sana verilen programın oyalayıcığı oldugunu düşünüorsun kardiyo ağırlıklı olduğu için mi bir anda inanılmaz gelişme beklediğin için mi bir anda sistemelere gecmek istediğin içinmi sabırsız olduğun içinmi yada her ne ise

x.pro bunu beğendi.
  5. mazlovs

mazlovs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kusura bakma yanlış anladım sanırım. 1 sene spor salonuna gittim 83 kilo başladım 77 oldum ancak hoca protein yağ yakıcı vb şeyleri önerdi bende kullandım ancak 80 oldum ve bırakmak zorunda kaldım sporu. 6 ay ara verdikten sonra tekrar başladım ama sadece kendi programımı kendim uyguladım. Şuan 72 kiloyum ve 4 ayda 8 kilo verdim. Kannat getirdiğim nokta ise hocanın beni oyaladığı oldu. Ben 1 ayda kaslı bir vücudum olsun demiyorum ki 1 yılda olsun ama sonuç versin. 1 yılda 3 kilı veriyorsan sadece sorun var demektir. Yanlış iletişim olduysa affola

6. x.pro

x.pro Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Olay hocanın dedikleriyle bitmiyor zaten. Önemli olan sendeki azim ve istek. Bu sadece spor salonunda değil. Uyku, beslenme, spor. Sen önce uyku ve beslenmeni düzene sok hocanın verdiği program işe yarayacaktır. Spor sadece yalnız başına bir gelişme yöntemi değil. Ki bende hocaların oyalayıcı olacağını düşünmüyorum senin azmine ve seviyene göre program hazırlarlar. Sende araştırıp öğrendikçe programına birşeyler katarsın.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

7. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    birde şöyle birşey var sen daha önce yaptım diorsun nasıl yaptın nasıl beslendin sadece 1 sene salona gittin geldinmi öyle çok kişi var sonra işte daha önce yaptım yaptında nasıl yaptın 1 ayda 10 kiloda verirsin 3 ayda 30 kiloda verirsin ama nasıl verdiğin önemli o basladığın zamanda ne öğrendiğin nasıl uyguladığın kısaca nasıl sıçtığın nasıl işediğin adam 2 sene yapıor hiç birşey yok adam 1 sene yapıor gözle görürlür inanılmaz değişiklik dediğim gibi ne kadar değil nasıl yaptığın önemli kendin hakkında ne bildiğin önemli bu aralar buna benzer yorumlar çok atıorum artık

son oalrak 6 ay ara verdikten sonra kendi programını uyguladığını yazmısın gözümden kaçan bir noktaydı programı neye göre hazırladın 8 kilo vermen senin yaptığının işe yaradığını göstermez yada iyi oldugunu sağlıklı oldugunu demeye çalıstığım bu hocanı tanımıorum ama hiçbşi bilmediği iinde vermiş olabilir birşeyler bildiği içinde vermiş olabilir

8. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Fotoğraf ekleme kurallarına uyulmamıştır!

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş