*üstadlarımdan detaylı inceleme rica ediyorum..

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve skynet tarafından 19 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. skynet

skynet Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba. günlük beslenme programımı sizlerle paylaşmak istedim. hatam varsa, birşey eksik, birşey fazlaysa lütfen söyleyin. bilgilerinize ihtiyacım var . yeni sayılırım nede olsa..

amaç: hacim değil, vücut ağırlığıyla fit vücut yapmak (yaklaşık 20 gündür) ve yağ yakabilmek

GÜNLÜK:

Sabah: 2 yumurta beyazı, 1 domates, 1 salatalık, 2 kibrit kutusu kadar peynir, 5-6 diet zeytin, 1 bardak kakaolu süt, çok az ekmek dilimi.

öğle:ev hamburgeri ( ince ekmek dilimleri arası 45 gr. köfte, marul, domates, soğan. ketçap) 1 kase pilav, 1-2 bardak ayran.

akşam: 1 kase pilav, 1-2 kaşık yoğurt, az yemek vs.

2 haftadan fazla süredir uyguluyorum. protein almam gerekir mi fazladan ? yağ yakabilirmiyim bu programla ? vs. değerlendirirseniz sevinirim... (egzersiz programımı ''antrenman günlüğü'' kısmında paylaşacağım) weightlifter dumbelllls

2. John399

John399 Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    536
    Ödül Puanları:
    103
    Konu kitlenecektir çünkü kişiye özel yardım istemek yasaktır bkz ..

http://www.bodyforumtr.com/vbforum/forum-kurallar-t1581.html

ama yinede cevaplamak istiyorum .

Amacınız fit vücut olsa bile bu beslenme programıyla çok zor gözüküyor çünkü çok yetersiz şu program tam size göre inceleyin ...

http://www.bodyforumtr.com/vbforum/yeni-ba-layanlar-beslenme-tekni-t8692.html

3. skynet

skynet Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cevap için teşekkür ederim. ben bir kişiden özel cevap özel cevap beklemiyorum. üyelerin değerlendirmesini rica ettim. ve bunu yapn bir tek ben değilim. forumda çok var buna benzer. ben sadece programımın uygun olup olmadığını değerlendirmelerini istedim. illede kilitleyeceklerse varsın kilitlesinler :D yardımda alamıyacağız yani. herkesin kişisel programı vardır. herkesin programı aynı olmaz ki. herkesin yazması gerekir...

Sayfayı Paylaş