ünlü bodycilerin yada diğer müsabık sporcuların çocukları oluyormu

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve bloodylance tarafından 29 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. bloodylance

bloodylance Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar arkadaşlar steroid kullanımına değinmek istedim burada . kullanacağımdan söylemiyorum şuanlık öyle bir planım yok . bu sporcuların çcocukları varmı ? jay cutler,ronnie coleman,phill heath yada arnold? ve diğerleri? yani bu sporu yapan ve yarışmacı olmak isteyenler küre girerler ve böylelikle çocuk istemekten vazmı geçmiş olurlar?

2. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    var istersen googleden yaz çıkar ronnie nin 5 tane vardı sanırım :)

3. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    Ronnie Coleman'ın 5 çocuğu var
    Arnold'un 4 çocuğu var
    Lou Ferrigno 3 çocuk babasıdır.
    Branch Warren 1 çocuk babasıdır.
    Larry Scott 5 çocuk babasıdır böyle gider.
    sonuç olarak bodycilerin çocuğu olmaz diyenlere kulak asmamak gerekir. zaten bunuda diyenlere sorsanız squat denir diye bilemezler ama vücut geliştirme uzmanı kesilirler insanın başına gülüp geçiyorum artık

Son düzenleme: 29 Aralık 2012
    Phil_Heath, Swager, 2157 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  4. Phil_Heath

Phil_Heath Üye

Beğenileri:
    1.372
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Civil Engineer
    Yer:
    Istanbul-Southampton-Moscow
    mesela Branch Warren 'in çocuğu doğalı daha 1 sene olmadı

bu insanlar profesyonel çalışan kişiler, her sene sağlık kontrollerine, kür planlamalarına vs bir sürü para döküyorlar teknoloji ve tıptaki son gelişmeler adamların ayağına kadar geliyor. hiçbir maddi sıkıntı yaşamıyorlar ve arkalarında çok önemli kişiler var

rockybalboa7 bunu beğendi.
  5. bloodylance

bloodylance Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    steroid kullanımının ciğere çok zararlı olduğunu biliyorum.ancak spor ürünleri satan bir gıda mühendisi bir çalışana sorduğumda küre gireceksen cinselliğinden vazgeçeceksin demişti,ayrıyette salonuma gidip hocaya danışınca,hiçbir erkek cinselliğinden vazgeçmez steroid kullanımının cinsellik açısından bir riski yok ama ciğer için aynı şeyi söyleyemem demişti.ben streoid kullanmam sanırım zaten şuan 7.ayım. zyzz gibi bir vucut istemiştim ama o vucudu daha çok uğraşarak daha vakit harcayacak yapabilrim sanırım.

6. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    steroid kullanan insan zaten herseyi goze alip oyle kur yapar.bende ilac kullaniyorum testislerim bir miktar kuculdu 1hafta kadarda cok saglam karin agrim oldu 2 kere acile gitmek zorunda kaldim. ama biliyordum zaten kure girmeden once boyle seyler olacagini herseyi goze aldim ve bunlara ragmen devam ediyorum..benim icin kas yapmak su an cinselliktende diger herseydende cok onemli.benim gibi kas yapmakla kafayi siyiran bozan varsa kullansin:) yoksa hic bu islere girmesin en ufak bir yan etkide ilaci birakir cunku:)

Dexter_Morgan bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş