üniversitede fitness

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve firewing tarafından 4 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. firewing

firewing Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    herkese merhaba yaklaşık 8 ay boyunca fitness yaptım ama üniversiteye başlayınca beslenme açısından boşluga düştüm 3 ay boyunca hiçbirşey yapmadım tekrar başlamaya karar verdim beslenmem kötü yani 1 gün dersim sabah 1 gün dersim ögleden sonra erken olan derslerimde kahvaltıda yulaf ezmesi yiyebilirim derslerim ögleden sonra oldugu zamanlarda kahvaltıda yumurta yiyebilirim öglen ve aksam öğünüm hazır gibi pilav + tavuk + yoğurt + salata menü olarak aldıgım için tavugu şukadar olsun pilav bu kadar olsun diyemiyorum yedigim şey sabit doyucak kadar yani bunun yanında QNT 9000- 300 tabs ve PP AMP WHEYBOLIC 60 / VANILLA - 1 lbs aldım spordan önce 3 amino spordan sonra 1 ölcek protein sizce bu şekilde gelişim gösterebilirmiyim

2. kular15

kular15 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Ogrencı
    Yer:
    Aydın
    bende gıdıcem allah nasp ederse unıversıteye spor salonuna fln gıtmıyorum su an sadece temel ve bılgılenme asamasındayım asıl unıversıtede tozdur spor salonudur zamandır fln fılan calısıp sahıp olucam bana bıraz bılgı verırmısın su unıversıte hayatıyla ılgılı (fitness)

Sayfayı Paylaş