özgüven?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Rocky_4 tarafından 10 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Rocky_4

Rocky_4 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba arkadaşlar konu beliriğim gibi özgüve eksikliğim var yapabildiğim tek spor fitness bunun nedeni arkadaşlarımla beraber diğer sporları yapmaya kalkışmama yanlış oynuyosun die beni rezil etcekleeerini dşünüorum vsizce nasıl özgüven kazanmalıyım???
    Birr diğer konu bi sokak dövüüşçüsü gibi tekniğe sahibim ama bana biri bişeyler dediğinde dönüp bişe demeye korkuyorum demielim ama çekiniorum lütfen bu konuda yardım edin farkediorum iyi niyetli yaklaşıorum die insanlar beni ezmeye çalışıo onlara artık cevap vermeliyim sııfın asosyaliyim bana bu konularda yardım edebilecekmisiniz yaş 16

2. MysticMind

MysticMind Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Makine Teknikeri
    Yer:
    Adıyaman
    Türkçeyi katletmişsin dostum bravo :) Özgüven birisinin demesiyle olacak birşey değildir.Henüz yaşın çok genç bu yaşlarda olur böyle durumlar sen kendini geliştirmeye bak.İlerde öyle bu yaşlarda ki gibi sen bana baktın,ne bakıyorsun bilmemne tarzı kavgaların olmayacak.İşine gideceksin,aile kuracaksın vs. o yüzden bu tür şeylere kafa takmak yerine derslerine odaklan,farklı diller öğren,bilgisayar kullanmayı çok iyi öğren,özel programları öğren,vücudunu geliştir,diksiyonunu geliştir çabala yani diğer bir çok arkadaşın gibi boş işlerle uğraşma :)

Rocky_4 ve lordofoceans bunu beğendi.
  3. lucesgo

lucesgo Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    kavga etmeyi biliyorsan birine cevap vermeye korkmassın sen daha kendine ne olduğunu itiraf edememişsin önce kendinle barış sonra özgüven gelir zaten...

Rocky_4 bunu beğendi.
  4. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Senin yaşındaki her genç erkek bu tip sorunlar yaşıyor .Bazıları gurup oluşturur yada tek başlarına haraket ederler ve diğerlerine üstünlük kurarlar.
    Sen kendi karakterini ortaya koymalısın buda senin kişiliğini yansıtır ve zamanla çevrendekiler bunu kabullenir.Belli bir yaştan (örnek 22-25 civarından) sonra zaten bu yıllarda yaşananların çocuksu olduğunu fark ediceksin .
    Şimdilik ayakta kal mücadele et ,büyük balık küçük balığı yutar .Sen küçük balık olma .

Rocky_4 bunu beğendi.
  5. cikcik

cikcik Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    benim zamanımın 16 17 yaşlarındayken tek ve en büyük derdimiz ÖSs sınavı oluyodu şimdikiler Bilgisayar oynamaktan telefon vs teknolojinin yüzünden dışarı çıkmıyolar sonra yok asosyalim yok özgüvenim yok vs vs bitek bu değil forumda böyle bir sürü konu var spor yapacagına önce dışarı çık insanlarla kaynaş.Yok kavgaymış yok boksmuş ezikliğini bastırmaktan başka bişey değil bunlar

Sayfayı Paylaş