özgüven

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve kobione tarafından 15 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. kobione

kobione Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar ben 103 kiloyum boyum 1.80 şişman biriyim özgüvenimi yitirdim ne yapmaliyim lütfen yardimci olun

2. kasmıodane?

kasmıodane? Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    git 2kilo özgüven al bu nasıl soru :) çalışmadan emek sarfetmeden forma giremezsin beslenme düzenini oturt sıkı çalış ve zamana bırka herşeyi.. Vücut dediğinde toprak olucak unutma ama bu dünyadaki en değerli şey dostum başarabilirsin

3. oguzhanctn

oguzhanctn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Kobione merhaba oncelikle..

Bundan yaklasik 5 ay once spora basladim 113 kilo ile boyum 1.83..ilk iki ay sadece spor ve biraz da yemege dikkat ederek 102ye kadar dusmustum. Sonrasinda 2 ay hic spora gitmedim ve yemege de dikkat etmemeye basladim, bununla birlikte tekrar 105 kiloya ciktim. Takip eden 1 ay boyunca yeniden spora basladim(bu sefer yemege daha cok dikkat ediyordum kendime gore) ancak 1 ay boyunca en fazla 104 kiloya dusebildim ve sonunda bu boyle olmayacak artik kilolarin gitme zamani geldi deyip, diyetisyene gitmeye karar verdim. Diyetisyendeki analizde kendime gore yaptigim ve sporun kas kutlemden goturdugunu, yag oranimin (ozellikle gobek ve bel cevresnde) cok yuksek oldugunu ogrendim. Verdigi diyet listesine harfiyen saati saatine uydum ve sporu hafiflettim, sadece iki gunde bir hareketlilik olmasi amaciyla maks. 40-50 dk yapiyorum. Diyete baslayali da yaklasik iki hafta oldu bugun itibariyle. 104 kilo ile baslamistim su anda 100 kiloyum vucuduma baktigimda, giydigim elbiselerden de guzel seylerin oldugu, zayif gunlerin gelecegi belliydi. Hedef ay sonunda 98..

Isin ozu, sakin ola ki ozguvenini yitirme, hirsini, azmini koru ve imkanlarin dahilinde profesyonel destek alarak beslenmeye calismali ve sporunu yapmalisin, saglikli kilo vermek onemli olan. Seni motive edebilmek icin Benim yazdiklarim da dahil, insanlar ne derse desin is tamamiyle Sende bitiyor. Sabredip azimle calistigin, hafifledigini hissettigin vakit ozguvenin tavan yapar, gun icinde ac kalsan bile bu seni mutlu eder. Yeterki sabret ve ugras.

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Sen 1 ay sağlam bir şekilde antrenmanını yap düzgünce beslen sonra geç karşıma özgüvenim düşüyor de bende göreyim

5. s7evenDaddy

s7evenDaddy Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Sağlam şekilde antreman yaparsan özgüvenin geldiğini görüceksin kilo vermek sandığınızdan daha kolay

6. islamkilic

islamkilic Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncellikle diyetisyen e git gerekli tahlilleri vs yaptir sonra zaten o sana spora git der. Eğer çok kafaya takıyorsan bu seni çok üzüyorsa pskiyatriye de bir uğra .not :sakın kafana göre hap kullanma

Sayfayı Paylaş