önerilerinizi bekliyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve swancy tarafından 16 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. swancy

swancy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar benim fitnes salonuna gidecek vaktim olmadığı için kimseye danışmadan teamwork 307b çalışma sehpası ve 50 kg lık ağırlık seti aldım bilmiyorum nekadar doğru ürünler aldım ama .........
    benim problemim göğüslerim çocukluğumdan beri varlar arkadaşlar böyle bir avuç kadar bunlardan nasıl kurtulacam yardımınıza ihtiyacım var
    boy 168 kilo 65 göğüsler olmasa çok iyi bir kilodayım.ayrıca şu karbonhidratlar +aminoasitlerden almam gerekiyormu ?
    ve bana uygun bir programda yazabilirseniz sevinirim
    şimdiden teşekkürler

(mod arkadaş konulara kilit koyduğunda nedeninide yazarsan pek fazla zaman kaybetmiş olmayız )

2. fiko444

fiko444 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    swancy bunu beğendi.
  3. yiğitcanharmancı

yiğitcanharmancı Yeni Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    0
    Erkekte göğüslerin ele gelmesi ya orada yağlanma olmasındandır ya da fazla prolaktin hormonu salgılanmasındandır. Belli bir kardioyla bu sorun gitmesse doktorda hormon kontrolü yaptırmalısınz.

swancy bunu beğendi.
  4. aycan1903

aycan1903 Üye

Beğenileri:
    367
    Ödül Puanları:
    73
    fiko, "swancy" nin farklı bir sorunu var, dikkat edersen yeni başlamasının yanında göğüsleri ile ilgili bir durum söz konusu ki burada herkesin uyguladığı temel programlarla başlaması onun sorununu çözmeyebilir...mutlaka daha tecrübeli hocalarımız onu yönlendireceklerdir... flexor hoca da atamıza en kısa zamanda dönse iyi olacak...
    saygılar!

swancy bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş