önerilerinizi acilen bekliyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve can barlas tarafından 13 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. can barlas

can barlas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba ben öncelikle kendimden biraz bahsediyim trabzonda üniversite okuyorum 22 yaşındayım bundan 5 yıl once hırslı bir şekilde spora başlamıştım ve ozaman edirnedeydim lise sondum edirnedeki en iyi vücut bendeydi diyebilirdim(kendi yaşıtlarım arasında)
    ozamanlar hocam bana senın vucudunda allah vergisi bi sey var demişti cok testestoron uretiyor demişti MEZOMORFİ yapısında falan demişti
    sonra sınav geldi ailevi sebeplerden falan bırakmak zorunda kaldım bu sure zarfında yaklasık 7 ay non stop gitmiştim ve kas kütlem mükemmel artmıştı.
    sonraki 5 yıl içinde toplasam 10 ay devam etmişimdir şuan neresinden başlıyacagım bilmiyorum nasıl bi gıda takviyesi ve ilk olarak kardio mu yapmalıyım boyum 174 kilom 79
    kollarım 37 omuz 121 gous 107 bel bölgem yaglı,karın bölgemin aksine sırtım yaglı karnım gayet iyi bacaklarım gereksiz kalın bana yardım edebilirmisiniz teşekkür ederim

2. boksbody

boksbody MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    2.754
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.
    Konu kilitleme sebepleri;

- öncelik belirten başlık
    Kural Maddesi :

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş