1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

önerileriniz

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve asrin78 tarafından 8 Şubat 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. asrin78

asrin78 Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MUHASEBE
    Yer:
    İSTANBUL
    Merhaba ismim hakan!
    28 yaşındayım .istanbuldanım
    Bu sporu sevmeme rağmen ihamrkarlıktan gereken devamlılığı gösteremedim hiç!
    2 kere salona yazılıp 3 ay devam edip bıraktım!
    Aralıklarlada olsa evdeki ağırlıklarımla spora tam anlamıyla olmasada devam etmeye çalıştım!
    Kilom boyuma göre az olduğu için sanırım antremanlar pek görünüşe yansımadı!
    Şimdi 1.5 aydır düzenli evde bu sporu yapıyorum salona tekrar yazılacağım!
    yaklaşık 2-3 ay sonra maddi surumdan dolayı!
    Bu 1.5 içersinde biraz kilo aldım iştahımda eskisine nazaran daha iyi!
    Forumu işyerinde gezinirken buldum üye olmadan önce bölümlerin çoğunu gezip mesajların bazılarını okudum!
    Seviyeli insanı teşvik eden dostça çok sıcak bir ortam sezinledim!

Şu anki resmimide ekliyorum umarım ilerde tavsiyeleriniz ve tecrübelerinizle vücudumu fit duruma getireceğimden şüphem yok!
    Herkese tekrar sevgi ve saygılarımı sunuyorum

ölçülerim:boy:1,83
    kilo:75
    kol:34
    omuz:115
    göğüs:95
    bel:54
    Not:ölçülerimlede ilgili yorum yaparsanız sevinirim
    eksiklerim çok biliyorum ama nereme daha çok ağırlık vermeliyim anlamış olurum!

2. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    hakan nasıl bir yorum bekliyorsun bilmiyorum ama öncelikle bel ölçünü yanlış yazmışsın.54cm ile rekor kırabilirsin.vucut genel olarak beslenmeden yoksun bırakılmış ve idman görmemiş izlenimi veriyor.bence en kısa zamanda istikrarlı bir başlangıç yapıp belli periyodlar ile resimlerini yayınlarsan asıl yorumlar ozaman gelecektir.

3. asrin78

asrin78 Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MUHASEBE
    Yer:
    İSTANBUL
    uyarın için teşekkür yorumun içinde
    bel ölçüm 60 imiş tekrar ölçtüm
    görüntüleri kasmadan normal vücut halimle verdim!
    beslenme konusunda haklı olabilirsin şu var çok yemek yediğim halde bi türlü kilo alamayan biriyim!
    İdman konusuna gelince son1 sene hariç 4-5 sene boyunca arada bir ara verip , evde devamlı çalışıyordum aslında!
    Bence pek yağlı bir vücudumunm olmaması belimin ince olması ve omuzlarımın diğer yerlerime göre daha geniş olması eğer iyi çalışırsam estetik görüntü için yeterli altyapıya sahipmiş gibi geliyor!
    tabi çok çalışmam gerektiğini biliyorum!

4. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    omuzlarının geniş gorunmesi belin inceliğinden kaynaklı ama ölçü almaya basladıktan sonra asıl bel ölçüne kavusacaksın.yani belde kalınlasacak.ben ilk 3 yılımda duzensız beslenme ve antrenman nedeni ile 65 kilodan yukarı çıkamadım.nezaman ben bu işi öğreneceğim deyıp elımden geldiğince dıkkat ettim ozaman kıyafetler oturmaya basladı.istikrar çok önemli.sporda daim olmanı dilerim.

5. LionBody

LionBody Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    guardybody 3 yıl 'ı dediğin gibi geçirdiysen gerçekten çok uyuz bi durum olsa gerek 3 yıl çalış ve 65 kg nin üstüne çıkama :) sen azimli bi vücutçusun dostum ;)

6. testesterone

testesterone Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    her tarafına agırlık vermelisin çünkü görünürde pek bişi yok beslenme dinlenme antreman önce bu 3 nü uygula

7. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    hemde nasıl uyuz bir durum anlatamam.günde sadece 2 öğün yemek yediğimi ve ek olarak hiçbir gıda almadığımı düşünürsen normal aslında.sadece bruce lee gibi paramparça yapmıştım kasları.neyse canım bu 10 yıl önceki bir mevzu.şu anda kilo 98.bu sene kendi sınırlarımı görmek istiyorum.

8. Coreeye

Coreeye Yeni Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    Kılları Hallet

Valla hakan kardeş bence önce kılları halletmelisin çünkü hiçbişey göremiyoruz ve kıllar kas gelişimini yavaşlatır.Onun dışında yağsız olman kas yapman için büyük bir avantaj bunu kullan ve sıkı çalış iyi beslen

9. madman

madman Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Valla kizma ama senin o belin 80 cm den asagi gelsin ben bilegimi keserim 60 cm top model kizlarin bel ölcüsü senin belin cok yagli yani yazdigin ölcüyü uydurma dan yazarsan sana yardimimiz dokunabilir.senin verdigin ölcüleri amerika ordusu yag ölcüm makinasinda hesapladim böyle bir insan olamaz diye cikti ortaya yani 60 cm bel valla coook güldüm.

10. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    bel enaz 85 ustu olabilir altı olamaz bence

11. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    arkadaşlar arkadaşın genel olarak vucudunda büyük eksiklikler var beli 60 olmuş yada 80 ne farkeder. sonuçta yorumlarımızı yazalım. ama bir bölgeye takılmadan.

bünye zayıf duruyor. buda biraz daha fazla çalışman gerekir demek. kollar, göğüs ve omuz çok zayıf. kilo alamadığını söylemişsin. dengeli ve düzenli beslenmiyor olabilirsin. çok yemek çok kilo almak demek olmayabilir. dengeli ve düzenli beslenmen gerek. karbonhidrat yönünden zengin ve protein destekli beslenme kilo almana yardımcı olur. kolay gelsin.....

12. metugok

metugok Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci (sürüngen)
    Yer:
    Ankara
    bir- erkeğin belinin hele o resme göre o belin 60 olması imkansız
    iki -o kol 34 gelsin ben bu forumu terketmek değil Türk telekomdan feragat ederim
    üç-çok çalışılırsa adam olacak bir vücut
    dört- göğüs ve kola ağırlık ver be seni daha iri gösterir trapez su an için boşver
    5- basarılar 6 ay sonra yine resim bekleriz hehe....

13. madman

madman Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    O zaman söyle bir önerim olur vücudun heryerini calis boyundan ayaklarina kadar ve az karbonhidrat bol protein ve az yagli beslen.Haftada 4-5 gün hem agirlik hem cardio calis.Yoksa bu vücut ve bu yag oraniyla zor ...

14. LionBody

LionBody Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bende suan 82 kg' yim .. bende ilk 6 ayımı boş geçirdim.Azim küpüsün dostum kutluyorum:) ;)

15. asrin78

asrin78 Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MUHASEBE
    Yer:
    İSTANBUL
    valla ben sitedeki ölçü alma yerlerine göre ölçtüm her yerimi!ben belimi 80 iken 60 yazsam benim elime
    ne geçerki ben sizin görüşlerinizden tecrübelerinizden yararlanmak için burdayım zaten!Belki ben yanlış ölçüyorumdur.Bir arkadaş kıllardan bişey görünmüyord diye kıl sorununuda hallettim ama baya zahmetli bir iş.Lazer epilasyon yapmak belki en mantıklısı.Kıların kas gelişimini enggeldiğini söylemiş pek bilimsel gelmedi bana ama bir bildiği vardır belki.

16. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Selam.Öncelikle vücudunun yoruma açık olması için en azından 3 ay falan sert bi idman+güzel bi beslenme vs. çıkar,şu an yorum için çok erken.Bel ölçünü kendini içine çeksen bile 60 çıkaramazsın.O ölçü 180 ve üstü bi deri bi kemik 40-50 kg civarlarında mankenlerde olur ancak.Her neyse çalışçok çalış başarılar.

17. asrin78

asrin78 Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MUHASEBE
    Yer:
    İSTANBUL
    Belim 90 imiş.Herkesten özür.sanırımı mezurtayı tersten gördüm 60dedim

18. CENTAUR

CENTAUR Guest

Eh be güzel dostum, sen o arkadaş tavsiye etti diye mi kestin kılları, yoksa zaten aklındamıydı? Kıllar kas gelişimine engeldir diye kesmek çok saçma, çünkü o kıllar uzamaya başlayacak ve uzarlarken sabit durduklarından daha çok enerji ve besin harcayacaklar, he eğer lazer epilasyon vb. gibi kökten hallettiysen bu başka.

Ve kesinlikle jilet vurmayasın :!: .
    Bunun yerine makineyle almak daha iyi, tabi adam akıllı vücut yaptıktan sonra yazdan yaza oda çok gerek duyarsan görsel açıdan ;) .

19. asrin78

asrin78 Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MUHASEBE
    Yer:
    İSTANBUL
    Yok canım ona istinaden kesmedim,onun nerden duyduğunu merak ettim ama ztn mantığada pek sığmıyor!Senalerdir böyleydi göğsüm.Kılsız halini merak ettim!Jilet vurmam hayatta hatta traş makinesine bile olmulu bakmıyorum!Tüy dökücü krem kullandım!Dediğin gibi yazın estetik açıdan yapmak en mantıklısı!

20. metugok

metugok Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci (sürüngen)
    Yer:
    Ankara
    sıhhatler olsun mu saatler olsun mu tam bilmiyorum ama kesmisin birkaç kişinin lafına bakarak vallaha büyük cesaret sey kıl konusuna gelince kılların kas gelişimini gerilettiği değilde yavaşlattığı kanıtlayan bir cok teori vardır bilim adamlarınca o yüzden basketbol futbol veya yüzme gibi sporları yapan sporcular traş olurlar ama desenki bu teorileri bi göster vallaha bulup gösteremem ama ben öle biliyorum prolar anlatır hehe iyi olmuş parlamışın bu senin bu sporu ne kadar ciddiye aldığını gösteriyo bravo asrın

Sayfayı Paylaş