1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

önce kütle sonra şekil honour

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve shatze tarafından 12 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

1. mucteba

mucteba Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    bu arada alıntıyı kutuya alacağına benim yazıyı almış anlaşılıyordur zaten.

2. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    böyle çizgi film karakterleri gibi ortaya çıkıp ben daha iyisini yaparım demekle olmuyor arkadaşım.bu sözlerle en fazla çene kasları gelişim gösterir.

3. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Selam Mıllet,

Bu bolgesel yag yakma konusunda bende cıddı supheler var, yanı bır suredır bu kesın dogru gıbı kabul edılıyor ama sanırım bolgesel yag yakımı bır noktaya kadar olabılıyor, arastırıp duruyorum, ama arastırma ıle olmaz kendım deneyıp gorecem.

Karın kasları ıcın program ıstemıssın:

Haftada 3-4 gun karın calıs, sıra ıle bır gun ust tarafa yonelık bır gun alt tarafa yonelık , ve her antrenmana ısındıktan sonra
    agırlıkla basla ve gucun bıttıkce hafıf kılo tekrarlara yonel, bunu yapmaz dogrudan hafıf kılo ıle calısırsan aynı etkıyı alman saatler surebılır. Burada sunu kastedıyorum:

Ornegın kabloda dızlerını yere koyup agırlıkla secde eder gıbı yapılan hareket cok faydalı bır hareket, burada ısınıp sonrada kıloları yukselterek set sıstemı yap, her sette sayı degıl gucun tukenene kadar basacaksın, artık agırlıgı vucudunun agırlıgı dengeleyemeyecek ve bırısının arkadan ayaklarına basması gerekecek, daha sonrada yanmayı ıyıce hıssedınce kıloyu dusurup gene sayı saymadan dakıkalı calısacaksın, ornegın 3 dk - 5 dk bır set.

Baska bır gun ıse alt ıcın cakı hareketını yapacaksın, ama kızlar gıbı degıl , bırısı ayagına yere dogru vuracak, hemde sert sekılde, topuklar yere degmesın dıye buyuk caba harcayacaksın, olcutun tamamen karnındakı kasılma hıssı .

Abanabıldıgın kadar aban, ne kadar cok yaparsan o kadar ıyı. Zaten bu sekılde yogunluk calısması yapınca kıytırık mekıgın ne kadar vasat bır hareket oldugunu sende anlayacaksın.

Dıyet yapmasan da bu hareketler sana ıyı bır altyapı hazırlar, ve dıyet yapınca altta sıxpack cıkmaya hazır olur.

Iyı calısmalar.

4. adrenalinshot

adrenalinshot Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    30dk bisiklet 30koşu bandı 30dk yürüyüş bundan önce 4*yapabildiğin max sehpada mekik ayrıca lat ile mekik 4*max master anlatmış ayrıca çakı yine 4*max...mekik programını 1yap 2gün dinlen 1yap 2dinlen....cardioyu hergün yap haftada 1gün dinlenme ayır kendine mekik yapmadığın bir gün olsun dinlenme.Kilo başına 2,5gr protein almaya bak ve senin şu şişiren amino asitlere devam...Bol su tüket...Sabahtan öğlene kadar 2-3tabak pilav tüket carb. için.gerekli...öğlenden sora 3saat arayla hem protein ala hemde sebze ile beslen akşam yatmadan en erken 3saat önce yemek ye...Proteini yüksek derecede almalısın ki sora o şişmiş kaslarını kaybetmeyesin...

Sayfayı Paylaş