ölçüm sonuçlarım sizce yeterli mi?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve lawbali tarafından 3 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. lawbali

lawbali Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    45 günde 4 gün ağırlık 1 gün cardio programıyla 2.5kg yağ yakmışım 1.2 kg kas kazanmışım.sizce ii bir sonuçmu böyle mi devam etmeliyim yoksa yetrsiz, program ve dieti yeniden mi düzenlemeliyim?

yaş 28 boy 1.80

eski ölçüm :
    kilo 74.1
    kas kütlesi : 36.0
    yağ kütlesi : 10.7
    yağ oranı : 14.4

yeni ölçüm :
    kilo :73.3
    kas kütlesi : 37.2
    yağ kütlesi : 8.2
    yağ oranı : 11.2

2 ölçüm de sabah aç karna inbody 720 cihazıyla yapıldı

2. UrbanTR

UrbanTR Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Üniversite Öğrencisi
    Yer:
    Bayburt
    gelişme durumunuz hakkında yorum yapamam, o kadar bilgim yok ancak yağ oranınız çok güzel

3. lawbali

lawbali Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim ama hedefimden baya bi uzağım daha.daha önce sporla uğraştım ama ağırlık çalışmamıştım pek bu yüzden gelişimim yeterli mi bilmiyorum tecrübeli arkadaşlar da fikirlerini söylerlerse çok memnun olucam

4. maydoganlar1156

maydoganlar1156 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar konu yağ yakıcılar kısmında oldğu için yazıyorum! ben 3 ayda 115 kilodan 95 kilo düştüm diyetisyen(devlet hast.)den bi karalama diyet almıştım biraz onla biraz netten okudularımla diyetimi yaptım! spor ise: sabahları hafif tempolu 3km yürüyüş yapıyorum akşamları 18:00 civarı koşu bandında ya 1saat 6km hızla yürüyüş yada 30dk 8km hızla koşu yapıyorum mekik çekyorum 5x20 drken 3 ayda 18kg verdim. bundan sonra kondisyon salonuda buldum nasıl bi program izlemeliyim kas yağ ölçümünü nerde yaptırabilirim? yağ yakıcı kullansammı? boyum 177cm hedefim en azından 85-80 arası bir rakama inmek...

5. lawbali

lawbali Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    yağ ölçümünü sanırım bazı devlet hastanelerinde var.ben üniversitemin fizyoloji anabilimdalı bölümünden baktırmıştım.diyet ve spor programı için de forumdaki eski yazılmış konulardan bulabilirsin

maydoganlar1156 bunu beğendi.
  6. seyhane

seyhane Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    8
    Yağ oranınız son derece iyi.Daha fazla yağ vermenize gerek yok.Bulk dönemine girerek çok daha iyi kas kütlesi kazanabilirsiniz. Ayrıca programınızı ve beslenmenizi bizimle de paylaşabilirmisiniz ?

7. lawbali

lawbali Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    diyetim sabah 75 gr kuru üzümlü sütlü yulaf 3 tam yumurta ara öğün 1 tane meyve.öğle 75 gr kepekli makarna 200 gr haşlanmış tavuk göğsü süzme yoğurt 1 adet havuç.ara öğün natremandan önce 1 adet muz antremandan sonra 1 adet elma.akşam 75gr kepekli makarna 200 gr haşlanmış tavuk göğsü süzme yoğurt salata.yatmadan önce rendelenmiş domatesle karışık 100-150 gr lor peyniri.

uyku düzenim çok bozuk oldugu için dieti tam uygulayamıyorum ama zamansız da olsa mümkün mertebe bunları yemeye çalışıyorum

antreman
    pazartesi : göğüs
    salı : sırt
    çarşamba : omuz
    perşembe : kol ve bacak
    cuma 30 dk HIIT cardio ardından karın hareketleri

kardio yaparken 5 dk lık setler yapıyorum 3dk 8km/s 1dk 10km/s 1 dk 12km/s X6

kardiodan hemen sonra değil ama ertesi günü sabah uyandığımda acayip yağ yakmış oluyorum bel bölgesinden özellikle hissediliyo,HIIT cardio mantığını bu şekilde yeni anladım ve her kim bulduysa allah razı olsun ondan acayip bir yağ yakma sistemi

Sayfayı Paylaş