ölçülerde son 1 ayda küçülme var ama....

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve thentr tarafından 3 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. thentr

thentr Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar son 1 ayda protein alımına dikkat ediyorum omuzlarım 4 cm yakın düştü ama güç tede çok artma oldu body 6-7 aya yakın yapıyorum son ayda beslenmeme çok dikkat ediyorum bana göre cm olarak artması gerekiyor diye düşünüyorum yorumlarınızı bekilyorumbench_O

Son düzenleme: 3 Nisan 2011
  2. IGO

IGO Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Antrenman & Beslenme programlarını yazarsan yorum yapılabilir.

3. thentr

thentr Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    beslenme olarak spor öncesi 3 yumurta beyazı sonrasıda 250 veya 300 grm tavuk yiyorum toz kullanmıyorum programdada oldukca yyardımlaşarak oldukca kilolarda max yağmaya çlışıyorum zaten kilolarda artıştan memlunum prgramımıda yakında yazarım.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:18 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:16 ----------

beslenme olarak spor öncesi 3 yumurta beyazı sonrasıda 250 veya 300 grm tavuk yiyorum toz kullanmıyorum programdada oldukca yyardımlaşarak oldukca kilolarda max yağmaya çlışıyorum zaten kilolarda artıştan memlunum prgramımıda yakında yazarım

4. IGO

IGO Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul

Sayfayı Paylaş