çoktan spor yapmıyorum yeni başlıycam

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve sabrisuper tarafından 30 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. sabrisuper

sabrisuper Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    yaş 14 kilo 65 civarıydı geçen yıl şimdi bilmiyorum evde oturuyorum hep ama kilo aldıgımı söylüyorlar bende odye başlıycam ama evde salona gitmiycem kaç kglik dumbelle başlayım bilmiyorum ama çolk sert olmazmı hemen başlamıuk bide o progrmaa lara uyamıyorum şöyle evde bulunan zahmetsiz şeylerden bir progrmaa ihticım var ayrıca elyaylarının biş faydası varmı duble ile 3ayda kaç ki,lo verebilirim yağoranımı nasıl ölçe bilirim bench_O

2. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    arkadaşım Evde çalışmak için program sitede mevcut zaten https://www.bodyforumtr.com/vbforum/evde-dumbell-ile-al-ma-t13409.html buraya girersen görüceksin başlangıç için 3-5 kiloluk dambıllar yeterli olucaktır ama belli bir noktaya gelmek istiyosan salon şart bence evde bir yere kadar yaparsın kilo vermek istiyosan her sabah 30-40 dk arası koşu yap birazda boğazını tut 1 ayda 4 kilo felan verirsin gerçi ben hafta 4 kilo verebiliyorum bazen :)

3. sabrisuper

sabrisuper Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    maçşallah nasıl veriyon hapmap kullanıyonmu

4. Nathan_Drake

Nathan_Drake Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ağırlık çalışarak yağlarını eriteceğini sanmıyorum hele evde. bence hemen salona yazıl zaten evde oturuyorum demişsinthums:

Sayfayı Paylaş