çok zayıfımmm!

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve chuvi tarafından 5 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. chuvi

chuvi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    herkese mrhb.siteyi yeni keşfettim ve insanların duyarlılığına hayran kaldım.bana da yardım edecek birileri kesin olur diye düşündüm.zayıflık problemim var. 17 yasındayım.boyum 180 we kilom 58.koç zayıfım.bu durum psikolojimi de olumsuz etkiliyor.bb ye basladım ama sadece kilo alabilmek için.iştahsızım ve bunu engelleyemedim.diyetisyene de gittim.ewde birkaç aletim var onlarla çalışıyorum.sınava hazırlandığım için düzenli olmuyor. yazın Ecto Programını yapmayı düşünüyorum.ek besin kullanmam şart oldu.ama kararsızım.Massive Whey Gainer mı proteyin tozumu yoksa creatin mi kullanmalıyım.benim gibi birine tavsiye ettiğiniz markalar nelerdir?we bu ürünleri ne kadar süre kullanmalıyım.lütfen cevap. . .

2. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
  3. tabutt

tabutt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    kardeş senle aynı sorunları bende yaşadım ben sendende kötüydüm 188 59 kilo şimdi 82 kiloyum tabi on günde olmuyo ama mutlaka düzenli yemeli ve hacim artırıcı egzersizler yapmalısın egzersizleri forumlarda bulabilirsin hocalarımın inanılmaz iyi tavsiyeleri var insan gerçekten kompleks yapıyo ama dediğim gibi biraz kendini zorla tabiri caizse kusana kadar ye bi zaman sonra bünye alışıyo ve bide şu var ağırlık çalıştığın zaman yemeye daha çok motive oluyosun ağırlık çalıştım iyi yemezsem bi işe yaramaz gibisinden 3 ay devam et sıkı çalış iyi beslen bide gainer al kendine sonuçları göreceksin

4. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Sizinkinden bir once atilan mesajin tarihine baktiniz mi? Eski defterleri yeniden acmanin alemi yok. Kilit!

Ayrica, siteye hosgeldiniz. Lutfen, forum kurallarini imzamdaki linki takip ederek okuyun, zira diger uyelerimize kardes abi seklinde hitap etmiyoruz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş