çok saçma sapan vücut yapım var

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve myability tarafından 19 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. myability

myability Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar şimdi forum geçmişine bak orda cevabını bulacaksın diyosunuzdurda bulamadım, zaten artık neyin kaçncı sayfada olduğunu bile öğrendim araştıra araştıra :) üstadlar ben yaklaşık 2-3 aydır yapıyorum body, en başta zayıflıktan çok şikayetçiydim 173cm boy 57 kiloydum daha sonra bu forum sayesinde nasıl besleneceğimi buldum ve salona gittim.en başta tozla başlayacaktım direkt olarak ama burda bir arkadaş ''vücut zaten kendisini geliştirecek ilk olarak,toz gelişimin durduğu zaman sana lazım olur'' dedi bende tavuk makarna sağlam kahvaltı falan derken 2 ayda 63 kilo oldum.Ne güzel diyeceksiniz ama değil şu 23 yaşıma kadar bir gram göbeği olmayan ben 63 kilo olmamla birlikte gaz zannettiğim fakat daha sonra uykudan kalkınca bile geçmeyince birde yağ oranım yüzde 13 çıkınca anlaşıldı.Ben sporda kilo kaybederim diye karın çalışmıyorum ve kardiyo yapmıyorum.İki ucu b... değnek gibi bişey.siz ne önerirsiniz bide 63 kg da göbek nasıl olur ince vücudun üstüne göbek eklendi çok çirkin bi görüntü :(

2. burakbyr

burakbyr Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    28
    beslenmende ve/veya antrenmanında sıkıntı var.

myability bunu beğendi.
  3. respect2us.23

respect2us.23 Üye

Beğenileri:
    688
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Diyetisyen
    Vücut yağ yüzden fazla değil kafana takacağın bir durum yok :) daha önce kendini zayıf gördüğün için şuan karnının biraz çıkmış olması seni psikolojik olarak kötü etkilemiş olabilir. Karın kaslarını geliştirirsen bu görüntüden bir nebze olsun kurtulabilirsin belki de tamamen. Kardiyoyu da haftada 1-2 gün yapabilirsin. Yapacağın 40 dk kardiyo 300-400 kalori yakmanı sağlayacaktır zaten en fazla. Bu da seni zayıflatır denemez pek merak etme :)

myability bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş