çok mu geç?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve metmet_A tarafından 6 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. metmet_A

metmet_A Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşlar Merhaba;

Ben Metin, 43 yaşındayım. İster orta yaş krizi deyin ister sağlıklı yaşama yeniden merhaba.

26 yıl içtiğim sigarayı 1 yıl önce bıraktım. Kardiyo antrenmanları ile sekiz kilo verdim. Sağlıklı besleniyorum. Tüm yaşantım boyunca hiç olmadığım kadar formda hissediyorum kendimi.

Gittiğim gym deki çocuklara özendim. BB'e başladım. Biraz önce de Gaspari Myofusion Protein siparişi verdim. Yaşantımın ilk protein tozu olacak.

Şu an haftada 5 gün spor yapıyorum. Önce 40 dk ağırlık (ama kesinlikle programsız ve gelişi güzel) sonra 30 dakika kardiyo (% 8 eğim 9 km/sa hızla koşu) yapıyorum. Uygun mu?

Şimdide siz gençlerden bir ricam var;

Bana antrenman tavsiyesi verir misiniz? Öncelik karın ve kollar olmalı diye düşünüyorum. Ne dersiniz?

Teşekkür ederim.thums:

Forumda antrenman bölümüne konu açamadım buraya açmak zorunda kaldım, özür dilerim)

Danny Boy bunu beğendi.
  2. brhmcr

brhmcr Guest

Bu spor her yasin sporu :) tebrik ederim :)

Yeni baslayanlar formu sabit basliklarini dikkatlice okuyunuz. Ozellikle program hazirlayis basligi size yardimci olacak. kolay gelsin

3. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    Sevdiğim bir atasözüdür

'' Zararın neresinden dönersen dön kârdır ''

metmet_A bunu beğendi.
  4. AegeanDream

AegeanDream Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    sizi tebrik etmek istiyorum gerçekten çok doğru kararlar vermişsiniz bende bu spora başladıktan sonra sigarayı bıraktım yaşım genç olduğu için zor olmadı bırakmak sağlıklı yaşam gibisi yokmuş diyor şimdi insan :)

metmet_A bunu beğendi.
  5. b1oodi

b1oodi Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum bende 40 yaşındayım, 4 yıl önce yürüyüşe başladım, 1 yıl öncesine kadar sigara ve alkol kullanıyordum yaklaşık 22 senedir. son bir yıldır ne sigara, ne şeker çok nadir ayda 1 gibi 1-2 kadeh rakı içiyorum. 4 yılda toplam 17 kilo verdim. bir tane barfiks çekemezken şu an zorlanmadan 15 çekiyorum. Hatta daha ilginci 15 barfiksten sonra dinlenmeden 30 şınav ve akabinde 10 dips yapabiliyorum. Ben bile kendime şaşırıyorum. Hiç birşey için geç değil, yeterki içinde azim ve istek olsun.

metmet_A ve Scoobz bunu beğendi.
  6. carmelo114

carmelo114 Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bornova/İzmir
    Örnek bir davranış ve bizimle paylaşmanız çok hoş :)

metmet_A bunu beğendi.
  7. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    Herşey guzel bu spora sizde başlamıssınız kotu alıskanlıklarınızdan vazgeçmişsiniz ama yazınızda 40 dk ağırlık calısması gelişi guzel yazıyor bu olmadı ayrıca aynı gun cardio yapmayı pek onerende olmaz forumdan kendi vucud tipinizi tahlil edip size en uygun programla calısmanız pek tabi daha mantıklı olacaktır . ayrıca gaspari myofusion almıssınız ki bu bence hata cunkı bundan once bir deneyiminiz olmamıs bilinsizmişsiniz alacağınız supplementleride programınıza gore seçerseniz gelişminize maksimum fayda sağlarsınız . Duzenli beslenmeniz ve minimum gunde 8 saat uyku uyumanız gerektiğinide unutmayın. Kolay gelsin . :)

metmet_A bunu beğendi.
  8. taylaner

taylaner Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    tebrikler... yaşın önemi kesinlikle yoktur... sporu çok iyi bilen arkadaşlar yardım edeceklerdir size...

yeniden tebrikler...

metmet_A bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş