çok hafif agırlıklarda çalışıyorum yardım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve tremlisa tarafından 30 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. tremlisa

tremlisa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    yaşım 19 boyum 1,80 kilom 90.

1 ay oldu başlayalı çalıştıgım ağırlıklar çok düşük. mesela göğse omuza falan 15 kiloda giriyorum ve bna rağmen kaldırırken çok zorlanıyorum az tekrar yapıyorum 10 yapcaksam 7 8 falan yapıyorum. etrafımdakilerde şaşırıyorlar kaldıramıyorum diye utanıyorum bende hevesim kaçıyo. ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:41 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:57 ----------

neden yardımcı olan yok anlamıyorm

2. boraatay

boraatay Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Bence kesinlikle utanmamalısın ve kendini başka insanlar yüzünden sıkıntıya sokmamalısın. Çalışman gereken ağırlık 5 kilo bile olsa sanki 110 kilo benche giriyormuş gibi ciddiyette ve konsantrede yapmalısın. Emin ol çok kısa sürede toparlayacak vucudun. Herkesin çalıştığı ağırlık farklıdır önemli olan bu işi doğru yapmaktır bence her işte olduğu gibi.

Yapabileceklerin ise forumu biraz daha araştırıp nasıl güc kazanabileceğini öğrenebilirsin idmanlarını ona göre düzenlersin, beslenmene dikkat etmelisin. Nasıl bir vucut yapısına sahipsin belirtmemişsin fakat boyun ve kilon iri yapılı olduğunu gösteriyor idmanlardan önce gücünü arttırabilecek besinleri araştırmanı tavsiye ederim. Karbonhidratlar vekafein den araştırmaya başlayabilirsin.

3. boksbody

boksbody MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    2.754
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :

Arama Kelimeleri :

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş