çirkin mi ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve iStranger tarafından 10 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 22 üye.
  1. sadıksaid

sadıksaid Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Saltuk Said
    Yer:
    Bingöl
    :) şişmanlıktan kasları görünen adamda var mı :) Kas yoksa arkadaşın fotoda oldugu gibi görünmez :) bak adamda adonis kası var zayıflıktan görünüyor demekki diger kaslar pek yok :)

iStranger: Sen düzenli beslenip kilo almaya bak!(abur ,cuburdan kesinlikle kaçın cips kola asitli içecekler kesinlikle içme onun yerine bir süt al meyve suyu al hem sana yararı olur hem vücut yaparsın hemde mevcut olanı kaybetmessin)Ayrıca bu işler öyle hemen 1 2 hafta ile olmuyor baya sabretmek gerekiyor ama her antreman sonunda fark ediyorsun vücuduna bişeyler eklendiğini :) Belli aralıklarala düzenli çalış ve sana uygun bir saat seç her zaman o saatte çalış...

2. skenshins

skenshins Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    28
    şu kadar çalıştım birden bu kas çıktı bence çok saçma bir cümle bu sonuçta vg gökten zembinle inmiyor arkadaşlar hiçkimse ben anlamadım birden çıktı böyle kas şekline yatmasın ;) bariz br şekilde twist hareketi yada oblikleri güçlendirecek hareketleri BİLİNÇLİ bir şekilde yapmışsın sonra da ben fakrında değilim diyorsun ;) amaç ego ise hiç tatmin edemeyeceğim çünkü gerçekten çok vasat bir görüntü olmuş o kası o hale getirene kadar arada mide ve göğüs çalışsaydın eminim şimdikinden daha fit bir vucudun olacaktı... herkese söylerim ben sadece görüntü için yapmayın şu sporu şahsen salonda adam akıllı bacaklara önem gösteren görmedim makinalar gıcır gıcır duruyor... üst ferrari alt hacı murat devam böyle ;)

3. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    kolları bacaklarından kalın veya eşit kalınlıkta olan adam iyi iş çıkardım hatta güzel görünüyorum sanıyor malesef.

skenshins bunu beğendi.
  4. cece1

cece1 Üye

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Evet çirkin.

5. skenshins

skenshins Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    28
    ahhh ahh sorma ya öyle bir bilinç yerleşmiş hatta şu da var sadece diyet yapıp six pack çıkartıp sahillere akan insanlar ... neyse daha fazla katlanamıyorum heheh baksa kaburga görünüyor fakat adam kırk yıllık body yapıyorum diye geziniyor malum six packler ortada :D

6. brtysl

brtysl Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    herşeyi geçtim de kızlara gösteriyorum güzel diyorlar kısmını hayal edemedim.kızlara nasıl gösteriyosun abi.açıp bi bakın fln mı diyosun napıyosun.kızlar da nasıl kızsa artık.bu gençliği anlamış değilim :D

7. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    erkeklerin beğenmemesi gayet normal,sorun kızlarda.açık konuşmak gerekirse genetiğin itibariyle başka bir spora yönelmeni tavsiye ederim..

8. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    bu spor komplikedir. tek bir bölgeyi çalışmak seni garip bir görünüşe sokabilir mümkün olduğunca genele yayıp çalış. yoksa komik görünebilirsin.

9. judgementday

judgementday Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Erkekler kıskandıkları için beğenmiyorlardır hip flexor kasların gayet iyi gelişmiş. Beğenmeyenlerin hepsinin öyle adonislere sahip olmak için yapmayacağı şey yoktur.

Son düzenleme: 11 Ağustos 2012
  10. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Beyler kızlar beğenebilir tabi normal 15 yaşındaki bi kızın düşüncesiyle bizim ki bir olmaz heralde. Kilo almaya bak sen bırak sağı solu. Ama yaşın küçük daha zaten çokta acelesi yok hani. Ama güzel durmuyor gerçekten. Ayrıca sana bir abi olarak tavsiye edeyim (dinlersen:)) kızların kaslı erkek sevmiyorum lafıda bu yüzyılın en büyük yalanıdır. Kız yanında ki erkek güçlü olsun ister, güvende hissetmek ister. 3-4 sene falan geçsin sende anlayacaksın zaten.

Son düzenleme: 11 Ağustos 2012
    AngryHun bunu beğendi.
  11. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    15 yaşındaki bu üyenin kıskanılacak bir tarafını göremedim.siz onlara adonis mi diyorsunuz ? üyede ne kas var ne de adonis.gidin plajlara bakın 50 60 kiloda zayıflıktan mide kasları gözükenlerle dolu.adonis çıkarmak isteyen,adonis peşinden koşanlara "yazlıkçılar" diyoruz.

sultanmehmed ve demircan256 bunu beğendi.
  12. judgementday

judgementday Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Halk arasında adonis denilen kaslar arkadaşımızda oldukça gelişmiş. Diğer kasları beni ilgilendirmiyo ben hip flexorlarına yorum yaptım. Zayıflıktan adonis çıkmaz. Ben de adonis çıkarmak istiyorum şimdi vücudumdaki bi kası geliştirmek istiyorum diye yazlıkçı mı oldum kışın da ağırlık çalışıyorum.

13. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Öffff alakasız konuşuyorsun, boş konuşuyorsun kendin de farkındasın. Tartışmayı uzatınca eline ne geçiyor onu da anlamadım.

14. skenshins

skenshins Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    28
    arkadas iyice sacmalamissin bir de kiskandiklari icin oyle diyorlar yazmissin hic gulecegim uoktu dogrusu :))

15. Kıvan Ç

Kıvan Ç Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Karın kası yapmadan adonis yapmak için nasıl çalıştın ?

16. sadıksaid

sadıksaid Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Saltuk Said
    Yer:
    Bingöl
    Bazı insanların çalışmasına gerek olmuyor küçüklüğünde yürüyüş tarzına ve oynadığın ve yaptıgın hereketlere göre vücudun şekilleriniyor zaten oda küçük ken ne yapmışsa artık adonis kasları biraz güçlenmiş ve aşırı zayıf oluncada sadece o parçası beliriyor :) İstersen sende kendini zayıflat bak nerelerini güçlendirmissin :)

17. mystcal

mystcal Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    resmi gordugumde ilk tepkim o ne len demek oldu istemsizce görüş olarak çirkin oldugunu soyleyebilirim

18. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Zorunlu pozlar eklenmemiştir.

- Hakkınızda gerekli bilgiler verilmemiştir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş