çinde suplement

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ZERO tarafından 19 Kasım 2006 başlatılmıştır.

1. ZERO

ZERO Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    acaba çin suplement konusunda üretim veya pazarlama yapıyor mu
    biraz sacma soru ama böyle herseyi yapan bu kadar üretim yapan bir ülke bu pazarda faaliyet gösteriyor mu merak ediyorum

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    çinde olmayan hicbirsey yok, ayrica Türkiyedeki supplementler arasinda çin mali olan kesin var. Pazarlamasi sporcu besinleri olmasada sporcu besinleri olarak kullaniliyor, paketlenerek.

Zor birsey degil, tozu buraya getirip paketlemek ;)

3. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslarim CiNe güvenmeyin. Ister beni kinayin isterseniz elestirin. Ben sözümün arkasindayim. Yahu adamlar ne bicim ülke böyle. Arkadasim anlatiyor. CIN hükümeti sporcularina dopingi bedava veriyormus yarismalar icin. Buna da supplement diyorlarmis :lol:
    CIN bütün dünyaya steroid ilaclarinin ham maddesini satiyor. Normalde satmasi yasak cünkü ancak ilac sanayileri alabilir. Ama benim yanimda oturan marcello gidip alabiliyor. Istanbulda oturan hasan usta alabiliyor. Yani parayi verirsen CIN de bulamayacagin birsey yok. Adama deki bana porsche görünümlü ferrari üret al sana parasini vereyim de, adamlar inanki onuda yapar. :D

4. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    Ha bu arada Ülkemizin ekonomisini de Cin batiriyor. Inanilmaz ucuz fiyata esyalar geliyor ordan.
    Arkadasimin dedigine göre orada 8 saat isciye sadece 3 ögün yemek veriyorlarmis(para felan yok). Yani insanlar bunada raziymis. CIN de bir insana 3 ögün yemek versen aylik ancak 20 dolar para harcamis olursun.

5. bukatto

bukatto Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara

adamlar zaten minyatür, doping kullanmasa nasıl olurdu acaba :D

6. qadir

qadir Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    fasulyeden protein tozuna para wermem ben.

7. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    Adamlar son 2 senede halterde ve powerlifting de rekorlar kirmaa basladi. Daha 2002 de basarilari cok düsüktü. Bakin görün CIN cumhuriyeti 2008 olimpiyatlarinda nasil ortaligi dagitacaklar. Atletizm de bile firlama yaptilar. Ufacik tefecik adamlar simdi body salonlarinda dev gibi olmaya basladilar.

8. mitokondri

mitokondri Yeni Üye

Beğenileri:
    316
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    ÇİN Mİİİİİİİ

arkadaşlar çin garip bir bataklık bazı mallar özel firmaların orjinal lisansları altında üretildiğinde , cok kaliteli olabiliyor örneğin i-pod lar vs vs vs ....
    protein tozzuna gelince marka vermek istemem ama benim ankarada aldığım amerikan malı olduğu iddia edilen bazı tozların etiketlerinde hiç bir amerikalının yapmayacağı yazım hataları olduğunu gördüm ve araştırdım bu tozların bir kısmı istanbulda etiketleniyormuş artık içine süt tozomu dolduruyorlar yoksa nişasta bebek maması filan mı Allah bilir.

9. muratistan

muratistan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Makina Mühendisi
    Yer:
    İZMİR
    ÇİN!

Arkadaşlar uzakdoğulu Çin-Japon vs. o kadar iri adamları var ki anlatamam. Adamların batıyla kırma olanları inanılmaz boylu ve geniş. Almanya'da, İngiltere'de gördüm rahat 1.90 üzeri inanılmaz iri genç bir nesil geliyor. Belki hepsi kırma değildir. Biliyorsunuz Japonlar ağızlarına süt koymazlar (çinlileri bilmiyorum) ama yeni nesil her şeyi içiyor. Gelecekte durumlar değişebilir, aman derim her Çinli'ye posta koymayın :) Olimpiyatlar'da kesin dağıtacaklar, onbinlerce insanı tek bir dal için yetiştirip en iyisini seçiyorlar inanılmaz bir yöntemle. Bu adamlar direk maaşla sporcu oluyor, başka şey düşünmüyor.

10. cancan

cancan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    antrenör
    Yer:
    bursa
    sana katılıyorum

yerden göhe kadar haklısın.sana katılıyorum.saygılar

11. Sinan ÇiLe

Sinan ÇiLe Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Digital Portfolio
    Yer:
    Kocaeli/izmit
    şimdiki japonya nasıl? mükemmel kaliteli ürünleri var dimi? evet ama 60-70 yıl japonyanın gerisine gidin şimdiki çin gibi kalitesiz ürünleri varmış

12. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    60-70 yil önceki japonya kalitesiz ürünleri vardi ama o diyorduki ben ancak bunu üretebiliyorum fazlasi yok. Kalitem bu. Ama CIN ben herseyi yaparim üretirim sen yeterki iste. Hatta en kalitesini üretirim dünyada bir numara benim der. Hemde öyle diyorki adamlar dünyanin en iyi otomobilini üretmeye baslamislar. otomobil tamamen taklit cinsinden ve VW de calisan mühendisleri kiralamislar. Iscilik zaten ucuz oradan yirtiyorlar. TR de iscilik 700 milyon ve CIN de iscilik 100Milyon. Sen bu uczlukla ferraride üretebilirsin. Baksana CIN dünyaya acilmis ve diyorki gelin ülkemde fabrika acin. NIKE ve ADIDAS ürünlerini cinde yapip göndertiyor.
    Benim 150euro ya giydigim adidas ayakkabisi CIN de 18 euroya dek geliyor. Bir insan bu kadar kar yapar iste. :lol: Herseyi kalitesiz demiyorum ama cogunlugu kaliteden düsükse ben aradaki kalitelilere de bakmam.

13. BaMbAmBaM

BaMbAmBaM Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ENDÜSTRİ MÜH. ÖGRENCİ
    oyuncaklarda bile çin malı yazınca cocuklar onu yere vurup aaaaa kırıldı diyor :)
    haliyle genelde ucuza kalitesiz ürün elde ediyorlar!!!
    nüfus cok ve galiba adamların kafası böle şeylere çalısıyor!!!
    olsunda iyisi kötüsü farketmez yeterki olsun :p

Sayfayı Paylaş