çatlak

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve muziferin1 tarafından 19 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. muziferin1

muziferin1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beyler ben kilo veriyorum ama derimde yırtıklar görmeye başladım koltuk altıma doğru pazu dediğimiz kasların orda çok var acaba bunlar geçermi kalıcı olanlarıda varmış bazı konuları okudum ama benimki kilo vermekten çatlıyor sanıyorum kilonun yerıne kas yapsam bu yırtıklar geçermi yada kasda çalışıyorum ondan oluyorsa bunu geçircek tedavi krem fln varmı bunu sormak istedim yorumlar için şimdiden teşekkürler :(:(:(:(:( çok kötü bişi bu bunun olmasını hiç istemiyorum:(:(:(:(:(

2. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    c.tesi bana salonda bi çocuk sordu bu soruyu o sensin herhalde resimlerini eklede belki buradaki hocalarımız bir fikir verir , ciddi olarak kötü bir görüntü var çünkü bu durumla ilgili bir doktora görünmen gerekir .

3. muziferin1

muziferin1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    soran ben olamam hocam sanırım karıştırıyorsunuz :) resimlerimi koymaya çalişirim belki çok abartıyorumdur ama hiç istemiyorum böyle çatlakları fln :(

4. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır

Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum...irtiklar-t1428.html?t=1428&highlight=%E7atlak
    Link : çatlak

Arama Kelimeleri :

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş