çanta taşımak

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve simitci88 tarafından 28 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. simitci88

simitci88 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    Hergün okula giderken en az 5kg falan çanta taşıyorum kitapların çokluğundan dolayı ama çanta saplı sırta takılmıyo bnde sağlak olduğum için hep sağ elle taşıyodum ama niyeyse sol omzum sağ omuzdan gözle görülür biçimde daha büyük ve geniş ve çantayı sol elimde taşımayı deneyince heen yoruluyorum ve sağ elimde taşıdığım gibi aynı hissi vermiyor sol kürek kemiğim acıyor sağ omuza çok yük bindiği iinmi küük kaldı dersiniz sol omzun omuz başındaki küçük kemik sağdakine göre daha belirgin bu arada bide omuzlarımın ikisinide aynı andaarkaya çektiğimde sağ trapez kası belli oluyor ama sol omuz dümdüz trapez yokmuş gibi oluyor napmamı önerirsiniz (lütfen gidip sırt çantası al demeyin :D )

2. Hamartin

Hamartin Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kayseri
    neyin gerektiğin sadece bir doktor söyleyebilir. Sakın budengesi çanta taşıma işinden bir fayda gördüğünü düşünme sağlığın için zararlı olduğu ap açık ortada.

3. ozen

ozen Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    demeyin demişssin ama bi sırt çantası al ve iki omzuna birden tak tek omuz da taşıma iskelet yapın için

4. simitci88

simitci88 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    bu saatten sonra taşımam tamamda omuzlar arasında belirgin bir fark oluştu artık o nasıl kapanıcak peki

Sayfayı Paylaş