çalan şarkıya bakın!!!

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve akçakaya tarafından 28 Eylül 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. akçakaya

akçakaya Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    geçen günsalonda çalışıyorum.yaklaşık bir aydır aynı müzikler çalıyordu.ve o gün müzik cd si değişmişti.doğal olrak hep hareketli techno trance şarkıları çalıyordu.ve ne olduysa o an oldu!birden hakan taşıyanın hesabım bitmdei daha seninle şarkısı çalmaya başladı.ben çok şaşırdım.bir müddet sonra millet efkarlandı oflama puflamaya başladı.hayır ne alaka anlamadım.full yabancı hareketli parçalar olan cd de hakan taşıyanın işi ne?bakın bu yalan değil inanması zor ama gerçek.birden bütün dertlerim aklıma geldi gözlerim doldu.neyse üşenmedim sizler için sözlerinide yazıyorum.dikkatle okuyunçşu sözlere bakın sözlere :shock:

öyle kolay değil benden kurtulman
    hesabım bitmedi daha seninle
    öcümü almazsam haram yaşamak

dünyanı tersine döndüreceğim
    senide canından bezdireceğim
    yaktığın ateşi söndüreceğim

içimdeki öfke her gün çoğalır
    nefretime dağmı taşmı dayanır
    ikimize birden dünya daralır

2. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    Salonda çalınan müzikle, çalışma performansı doğrudan ilişkili. Bazen gittiğim salonda ibrahim tatlıses, orhan gencebay çaldığı oluyordu. İlginç bence :)

3. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    Bizim salona romantik bi ortam oluşturulmaya çalışılıyor sanıurım .Kız ve erkek sayısı aşağı yukarı eşit paso aşk şarkıları çalınıyor ..

4. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    veyron ne güzel salonmuş o öle nerdeydi sizin salon ver bakiim adresini :D

5. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    güzel bir taktik :)

6. okaysarac

okaysarac Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Grafik Tasarimci
    Yer:
    Istanbul
    Hatun bulunan salondan hayır beklemem..Olmamalı aslında..Konsantrasyonu ve performansı emiyor onlar..Çalan şarkılarda eğer sakatlık sezdiyseniz direk soluğu danışmada alın ve şikayet edin..Orada pamuk şarkılarla demir dövülmez arkadaşım.. :!:

7. BaMbAmBaM

BaMbAmBaM Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ENDÜSTRİ MÜH. ÖGRENCİ
    Hatun bulunan salondan hayır beklemem..Olmamalı aslında..Konsantrasyonu ve performansı emiyor onlar..Çalan şarkılarda eğer sakatlık sezdiyseniz direk soluğu danışmada alın ve şikayet edin..Orada pamuk şarkılarla demir dövülmez arkadaşım.. Exclamation

walla katılıyorum kardeşim adamda dikkat dene bişey kalmıyor bide bizim solondaki kızlar fazla acıklar istemesede adamın gözü kayıyor!!! allah affetsin artık!!!

8. reddevil87

reddevil87 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    harbi veyron ver adresi sıkıldık erkeklerın ıcınde calışmaktan yanı kötu bır amacımız yok sadece yardım amaclı canım(yerseniz)

9. *sirius*

*sirius* Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bizde de bazen hoca bir yerlere gidiyo, bilgisayarın başına eskilerden birisi geçiyo, sezen aksu vs. çalmaya başlıyo, gıcık kapıyom ya. Sözlerini anlamadığım, yabancı bi müzik hep daha fazla getirir beni nedense

10. CENTAUR

CENTAUR Guest

Bu durum benim de sinirlerimi bozuyor arkadaşlar dediğin gibi insanın dikkatini dağıtıyor benim motivasyonumu bile bozuyor bu durum ama allahtan bizim salonda fazla hatun yok

11. gencebayorhan

gencebayorhan Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    orhan gencebay ve ibrahim tatlısesin üst üste çalması çalan kişinin cahilliği ve ya tesadüftür.bunu başka yerlere çekmeyel,m.Orhan Gencebay müzk olarak hiç bir katagoride değildir ve vücut çalışırkn de dinlenmez diye bir kaide yoktur.pop ,popüler müzktir ve Gencebay da 70 lerde Türk popunu yapıyıdu ayrıca bir çok rock ,jazz progressive parçaya da imzasını atmıştır.Neye göre değerlendirip gencebay çlınmasını ilginç buldunuz anlayamadım.Her neyse...

12. ozgur@

ozgur@ Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    salonda calinan parcalar konusunda kendimi cok sansli hissediyorum zira ewde kendi hazirladigim vokal agirlikli progressive house setlerimi caldiriyorum salon calisanlariyla ayni tarz muzigi sewmemiz cok iyi oldu cidden:D bir nevi nabiz olcuyorum kendi setlerime ayni zamanda performans tavan yapiyo:D

13. doggetman

doggetman Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    yaklaşık 2 senedir gittiğim salonda devamlı parazit yapan radyoyu dinlemekten sıkılmıştım.
    Şimdi 1 haftalık ara verdim önümüzdeki hafta yeni salona geçiş yapıyorum paraya biraz kıydım daha kaliteli bir salona geçiş yaptım umarım burda adam gibi temposu yüksek şarkılar dinlerim.

Sayfayı Paylaş