çalısma saatlerim

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Osman26 tarafından 13 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Osman26

Osman26 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    merhaba arkadaslar aranızda yenıyım amacım hacim kazanıp kas yapmak tek hayalim bu en son 65 kiloydum bugun sadece merakımdan tartıldıgımda 70 kilo oldugumun farkına vardım ılk hedefım yagsız 80 kilo olmak bunun dısında güvenlik işi yapıyorum avm de ve 2gun calısıp birgun ızınlı oluyorum fakat 12 saat calısıyorum fakat cok duzensız bır hayatım var gıbı gelıo bana cunku calısma saatlerım sabıt degıl mesala birgun sabah 9 aksam 21 calısıorum bazen 11 gece 23e kadar bazen 10 22 bellı olmuo p90x set aldım dun hangi arada calısmalıyım sabah cok erken kalkıpmı yoksa ısten yorgun bıtkın geldıgım zamanmı ısten gelıp yaparsam yatmam gece 1i bulabılır derdim bu tesekkurler.

2. yiko21

yiko21 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Sabah yapılan antrenmanlar iyi olabilir..Yoğun çalıştığın günlerde dinlenmeni, boş olduğun günlerde ise antrenmanı es geçmemelisin..Ben de 8 ay önce 65 kiloydum düzenli beslenme, antrenman ve dinlenme ile şuan 80 kiloya çıktım.Tabiki yağlanma var ama hala çok düşük..Çok zor birşey değil tek gerekli olan kararlılık ve bunun için her şeyi yapmak..

Osman26 bunu beğendi.
  3. Osman26

Osman26 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    tesekkurler bende bu sekılde dusunuyorum

Sayfayı Paylaş