çalışmam esnasında komik bir durum :)

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve z-bar tarafından 10 Ocak 2007 başlatılmıştır.

1. z-bar

z-bar Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar dün akşam saat akşam 10.30 civarı yine her zaman ki gibi evde çalışıyordum. tabii biraz geç kalmıştım çalışmak için ama yine de hiç çalışmamaktan iyidir deyip biraz da konsantrasyonsuz şekilde çalışmaya başladım. enseye omuz press çalışırken son sette 45 kiloda 3. tekrarı yaparken normalde olmayan bişey oldu ve ağırlığı bi türlü ensemden yukarı kaldıramadım.şaşırdım tabi.hiç böyle olmamıştım.neyse oturduğum yerden kalktım ama ağırlık ensemde hala :D odada tek başıma hindi gibi dolaşmaya başladım. şimdi babamı çağırsam falan diye düşündüm sonra vazgeçtim. bi daha denedim iyice omuzlarda kilitlenmeye başladı yorgunluktan. sonra odadaki koltuğa yaklaştım.ama hala bar ensede :p koltuğa sırtımı dönüp ağırlığı koltuğun üzerine atıp hemen ordan uzaklaştım.sonunda güvenli bi şekilde ağırlığı bırakmıştım ve rahatladım. bi de şunu anladım bazen çalışma disiplinini bozma ve konsantrasyon eksikliği insanın gücünde değişim yaratabiliyormuş. kilo çok ağır olmadığı için (zaten toplam 45 kilom var şuanda) tabi burda geyik olarak anlatabiliyorum. daha fazla kilolarda olsa şimdi bu anımı hastane doktoruna anlatıyor olabilirdim :D Allah kimseye vermesin. saygılar.

2. CENTAUR

CENTAUR Guest

odada tek başıma hindi gibi dolaşmaya başladım. şimdi babamı çağırsam falan diye düşündüm sonra vazgeçtim. bi daha denedim iyice omuzlarda kilitlenmeye başladı yorgunluktan. sonra odadaki koltuğa yaklaştım.ama hala bar ensede

Burası çok komik :lol:

3. N-aim

N-aim Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Adana
    Geçmiş olsun.Olur böyle şeyler :lol:

4. lubu

lubu Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    naim işallah 1 aya kdr avatarı nı grebilirim:D

5. bukatto

bukatto Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    ben de kollarım 40 cm den 5 cm daha büyük olduğu için göremiyorum herhalde :)

6. CENTAUR

CENTAUR Guest

Ben görebiliyorum (kral çıplak gibi oldu)

7. qadir

qadir Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    konsantrasyonla alakası yok.bu derece çalışıyorsan kutlarım seni bu olay hiç etkilemez umarım çalışmanı hiç bozma.

8. z-bar

z-bar Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler qadir dostum. çalışmaya devam ;)

9. metugok

metugok Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci (sürüngen)
    Yer:
    Ankara
    setle alakalı bu kaslar tam ısınmadan calısmaya başlanırsa bazı ara kramplar kolalara va omuza girebilir buda kitlenmeye sebep ölur aynı sey gibi hiç ölmüş kedi gördünüzmu katıdır sanki donmuş gibi işte aniden oksijen hücreden cekilirse hücre birden duyu sinirleri caılşada motor sinirleri calışmaz hindi gibi gezersin böle aslında nasıl ısınmamız gerektiğini birileri yani prolar bizlere acıklamalı geçmiş olsun babanı cağırıp karizmayı çizdirmekte vardı hehe....

10. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    ben de geçenlerde salondayım. çalışıyorum. salonda birde yaşar abimiz var. 50 yaşlarında düzenli salona gelir. yaşar abinin yanında da cılız 17 yaşlarında lise son sınıf bi genç arkadaş. ama çocuk öyle böyle değil kollar 20 cm ya var ya yok. neyse çocuklan birşeyler konuşuyo set arasında yanıma geldi işte seni örnek gösteriyom delikanlıya falan dedi. ondan sonra çocuk yanımıza geldi. bu çok zayıf değil mi dedi abisi diye sordu bende baya zayıfsın dedim. sonra yaşar abi bana döndü çocuğa da bakıyo, söyliimmi diye de çocuğa soruyo. ee dedim. bu dedi çok asılıyomuş hemen hemen hergün...ben bastım kahkahayı. sonra yaşar abi dönüp çocuğa: oğlum ayda bi kere yeter demesin mi. ben de ne yaptın abi dedim çocuğu hadım et daha iyi. yok yok diyo ayda bir yeter. sen şimdi her asıldığında iliklerin boşalıyo ne var ne yok atıyn ondan sonra da böyle cılız cılız geziyon. bende fazla üstelemedim alakası yok falan diyeceğim adam çocuğa sabahtan beri öğüt veriyo zaten ayıp olmasın diye sesimi çıkarmadım.

11. sahmat

sahmat Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ...

Sayfayı Paylaş