çalışma programım için düzenleme önerileri (p4p+program)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve gkselsimsek tarafından 6 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. gkselsimsek

gkselsimsek Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba
    Boy 170
    Kilo 55
    Yaş 20
    Sorunlar: Program düzenleme ve geliştirmede sıkıntı yaşıyorum kilo alamadığım için beslenme programı önerisi.
    İstek: Altta vereceğim programı Günlere bölmeniz başka ek hareket önerileri ve Beslenme Programı önerisi
    Ramazanlıkta ve sonra 2 hafta (6 hafta)
    1.gün Göğüs kasları egzersizi 'Insane edition' Sv 1
    2.gün Insane Abs Workout special edition
    3.gün off
    4.gün Göğüs kasları egzersizi 'Insane edition' Sv 1
    5.gün Insane Abs Workout special edition
    6. ve 7 gün off
    şeklinde evde protein tozu alarak çalıştım 3. ve 6. günlere dambıllım olmadıgı için kol antremanı ekleyemedim
    Dambıl yok iş başka sorunları bahane ederek ramazan bayramından kurban bayramına kadar ara verdim(Bayramınız Mübarek olsun) bu arada
    http://www.n11.com/delta-21-kg-dura-strong-plaka-ozel-cantali-set-ds-122-P16924327
    delta z bar kromajlı içi dolu 120cm
    delta 168 cm uzun bar kromajlı içi dolu
    4x5 kg Döküm plaka aldım evde farklı şeylerle eğik ve düz sehpa yaptım. şimdi tekrar spora başlamak istiyorum.Bırakmamak koşulu ile
    tek sorun programı düzenleme sonrasında geliştirme ve beslenme programını yapamada sıkıntı yaşıyorum.
    28.08.2014 tarihindeki vucut ölçülerim
    Kas ------ Normal--- Kasılmıs(Sıkılmış)
    Göğüs-----82---------88
    Sol Kol----25---------30
    Sağ Kol----25.5------30.5
    Omuz------106
    Karın-------72--------74

ilk iki hafta
    Göğüs kasları egzersizi 'Insane edition' Sv 1 ,
    Göğüs kol arka kol omuz programı (link 1),
    Insane Abs Workout special edition ,
    8 dakikada bacak egzersizi - 3. Düzey,
    Sonraki haftalarda
    Gke 'Insane edition' Sv 1 i 2 ye çıkarmak daha sonra tekrar sayılarını arttırmak
    Insane Abs Workout special edition u seviye 2 ye çıkarmak daha sonra tekrar sayılarını arttırmak
    Göğüs kol arka kol omuz programı (link 1) ve 8 dakikada bacak egzersizi - 3. Düzey tekrar sayılarını arttırmak

Programına bacak,Kol,Omuz,Sırt bölümlerine ek hareketler gerekiyorsa ekleyip hangi sırayla hangilerini yapmam gerektiğini yazarsanız
    sevinirim hafta içi saat 16:00 ile 23:00 arası ve c tesi 07:00 ile 17:00 okulda olduğumdan yapamayacağım bunu sisteme göre ayarlarsanız sevinirim.
    Bütçem kısıtlı olduğundan spora harcama yapamayacağım sadece resimdeki barfiks demirini demirciden yaptıracağm http://e1301.hizliresim.com/15/r/j851z.jpg
    Linkler:
    Göğüs kol arka kol omuz programı (link 1) https://www.bodyforumtr.com/threads...bell-ile-çalışma-proğramı-yapılış-Şekli.8554/
    Göğüs kasları egzersizi 'Insane edition' Sv 1
    Göğüs kasları egzersizi 'Insane edition' Sv 2
    Insane Abs Workout special edition
    Insane Abs Workout sv2
    8 dakikada bacak egzersizi - 3. Düzey

DipNot: Karmaşık Saçma Yazmış Olabilirim Lütfen Kusura Bakmayın.

Hamartin bunu beğendi.
  2. gkselsimsek

gkselsimsek Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1

Sayfayı Paylaş