çalışma programı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve fufaze tarafından 12 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. fufaze

fufaze Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar. 17 yasindayim ders yogunlugundan dolayı spor salonuna gidemiyorum. Yaklasik 2aydir evde kendim spor yapıyorum. Evimde 2adet aletle çalışıyorum. (Aletler: Revofleks extreme ve ab rocket) boy 180 kilo 77 (8ay önce 87kiloydum)
    Günde bir saat bu aletlerle çalışıyorum.(cuma hariç) Ve yavas yavaş faydasini hissediyorum. Ayrica gunde 20dk*4 seklinde tempolu yuruyus yapiyorum.Vücudum sıkılaşmaya başladı. Kol kaslarim oluşmaya başladı. İşin ustaları siz abilerime birkaç sorum olacak..

1- calismamda herhangi bir sorun var mi?
    2- günlük hemen hemen bütün kaslarimi calistiriyorum. Sanirim gelişim için günlük belli kas bolgelerini calistirmak lazimmis.nasil bir yol izlemeliyim?
    3- dambıl almak istiyorum. 15-20kglik döküm ayarlanabilir dambillara bakiyorum önerileriniz nelerdir?

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    1-Çalışma programında ağırlık yok söylediğine göre ağırlık yoksa vücut ağırlığıyla yapılan elden gelince başarılı bir program olmalı ki gelişim göstersin.
    2-Haftayı bölgelere bölüp çalışmak gerekli.Vücut Geliştirme antremanı yazmak veya vücut ağırlığıyla program yazmak kolay birşey değil olsaydı herkes yapardı.P90x tarzı profesyonel programlarla ilerlemek yararına olabilir.
    3-Ağırlık artırılabilir dumbell al.

Sayfayı Paylaş