çalışan,spor a zaman ayıramayanlara tavsiye edilecek sporcu gıdası

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve alegria tarafından 8 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. alegria

alegria Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    muhasebe
    Yer:
    Istanbul
    :(Herkese tekrar merhaba, formunuzu çok beğeniyorum hemen her yazıyı okuyorum ama herkes birşey yazıyor ve benim kafam çok karışıyor.1,64 boyunda 53 54 kg bir bayanım sadece göbek ve midemde çalışma hayatımdan dolayı büyüme oldu ve 3 ay hafta da 2 gün 2 saat fitness a gitmeme rağmen çok az bir incelme oldu ama bununla birlikte basen bölgemden de çok az bir incelme oldu benim tek derdim göbeğim,haftada 3 gün koşmaya başladım ve evde zaman buldukça mekik te çekiyorum yeşil çay içiyorum az yağlı yiyorum ancak yine de istediğim sonucu alamıyorum, belki çok uzun bir süreç geçmeli düz bir karın a sahip olmam için, şunu sormak istiyorum besin takviyesi, sporcu gıdası vs.. ek bir ürün kullanmama gerek var mı yani spor yapsamda yapmasamda sporcu gıdalarından kullanırsam göbeğim erirmi sırf göbeğimi eritecek bir sporcu gıdası, takviyesi var mıdır kullanırsam da ne kullanmalıyım nasıl kullanmalıyım ne yapmalıyım fitness a mı gitmeliyim koşmak yeterlimidir..:(

2. muscle_pump

muscle_pump Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    ilk başta şunu söyleyeyim ki supplementlerden kesinlikle mucize beklenmemeli fakat ilerleme konusunda yardımcı oldukları kesin :D okuduğum kadarıyla seninde göbek bölgesindeki yağlarla sorunun var bence 40-45 dk lık kardio(koşu,bisiklet vs) + aerobik yapman sana yardımcı olacaktır haa illa ek gıda tavsiyesi istiyorsan bayanlara diğer yağ yakıcılar (hot-rox,animal cut vs) ağır gelebileceğinden l-carnitine kullanman ve antreman öncesi kafein alman yağ yakımında seni ileriye götürecektir...Ama beslenmene de dikkat etmelisin güzel bir diyetle amacına ulabilirsin...Aksi halde haftanın 5 günü kardiyo yapıp da yağ yakıcı vs kullanan arkadaşları tanıyorum çoğu olduğu yerde sayıyor neden antreman sonrası 1 kilo baklava yiyip sonra kilo vermemekden yakınıyorlar kısacası boğaza hakim olmakda önemli :D

başarılar...

alegria bunu beğendi.
  3. galois91

galois91 Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Eskişehir
    Günlük yaşam içinde farkında olmadan aldığımız kiloları vermek göründüğü kadar kolay değil. Alışkanlaıklarımız ve hayat düzenimiz sonucu bu duruma ulaşıyoruz ve bunları kırmak da oldukça zor... Bu nedenle verdiğiniz kiloları verirken zorlanmanız normal... Hemen hepimiz aynı dertten muzdaribiz ama yine de çaresiz değiliz. Uygun antrenman, düzenli beslenme ve bu programı sürekli uygulayabilecek bir azimle her istediğiniz elde edebilirsiniz.

Bu arada Yeşil çay ve kahve bi takım yardımcılar olabilir ancak kullandığınız zaman vücudunuzdaki yağları eritip istediğinize kavuşturacak herhangi bir besin ya da takviye yok. Eğer bir gün böyle birşey icat edilirse patent sahibi herhalde dünyanın en zengin ikinci insanı olacaktır :) (Birincisi başa sürüldüğünde saçları çıkaran ilacı keşfeden kişi olacak)

Sonuç olarak yapacağınız, beslenmenizi forumdaki bilgilere göre gözden geçirip, düzenlemek, düzenli kardiyo-fitness ağırlık çalışması ve bunları hedefinize ulaşak kadar süre uygulayabilecek azimdir.
    Kolay gelsin...

alegria bunu beğendi.
  4. alegria

alegria Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    muhasebe
    Yer:
    Istanbul
    :) teşekkür ederim cevaplar için, tabikide biliyorum düz bir göbek için herhangi bir ilacın vs.. bulunmadığını, ancak yardımcı olabilecek yan etkisi olmayan ileride kilo aldırtmayan bir besin takviyesi, gıdası vs.. hani sizin kullandıklarınız ya da tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mıdır diye soruyorum. bir saatlik bir koşu sonunda mekik çekmemde ve sizin bana önerebileceğiniz (ileride kilo aldırmayan,yan etkisi bulunmayan) bir takviye yararlı olur mu sizce. tekrar fitness a gitmek istemiyorum, çünkü oturduğum yerde sırf bayanlara özel fitness salonları yok ayrıca gittiğim spor salonundaki fitness hocası çok laylaylom bir bayandı, o yüzden orayı sevmiyorum..

5. muscle_pump

muscle_pump Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    demiş olduğunuz konuyu şimdi anladım siz yoyo etkisinden korkuyosunuz yani verilen kiloları geri almaktan bunun için size önerebileceğim bir yardımcı ürün olsa olsa krom olur siz bu ürünü araştırın en iyisi bende diyet dönemlerimde bu ürünü kullanıyorum...
    size en iyi çağrışımı seda sayanın reklamını yaptığı elma kromu kısaca siz "krom pikolinat" bu ürünü araştırın...

6. alegria

alegria Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    muhasebe
    Yer:
    Istanbul
    :(peki bu ürünü kullanıp bıraktıktan sonra kilo almaya başlarsam endişesi var,aslında kilolu değilim zayıfım sadece göbeğim var.(Çoğu kez bunu kafama taktığım için huzursuz oluyorum,Allah başka dert vermesin)bu ürünü kullanırsam tümden mi zayıflarım, yoksa yağlı olan bölgelerimden yani göbeğimden mi zayıflarım??

7. BamBam16

BamBam16 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Bursa/Ankara
    CLA, l-carnitin. Onun haricinde en iyi sporcu gıdası yumurtadır. Sabah muhtemelen tost poğaça sandviç vs. yiyorsunuz onu yemeyin omlet yiyin. Portakal suyu kola vs içmeyin. Akşam karbonhidrat hiç almayın. Hatta sadece sabah omletle bir dilim kızarmış ekmek belki onun haricinde kahvedeki şeker çikolata vs bunları bırakın incelirsiniz.

Sayfayı Paylaş