çalışıyorum ama göbeğim var. ve de sorum var yardım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve darkfather tarafından 31 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. darkfather

darkfather Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Basın
    Yer:
    Beşiktaş
    arkadaşlar ve büyüklerim, öncelikle herkese iyi çalışmalar.

ben 3 kere salona yazılmış ve 2'şer ay gitmiş tek çalıştığım için ve maddiyattan dolayı bırakmış biriyim. yani kas hafızam mevcut.

şu günlerde hemen hemen her gece göğüs, omuz, kol ve bacak çalışıyorum. iyi bir şekilde de gelişiyorlar memnunum. ancak son aylarda çok bira içtiğimden ve gece yemek yediğimden, biraz da genetik olarak göbeğim var. yani heryerim ideal hatta ince (yani yağsız), ancak göbeğim var.

sorum şu: cardio yapmadan, sadece bu bahsettiğim bölgeleri (kol-bacak-göğüs-bacak) çalıştırmaya devam etsem, spor yaptığım için yağ yaktığımdan, göbeğim de erir mi?

2. hellbeat35

hellbeat35 Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    0
    aynı durumdayız sayılır bence beslenmene dikkat edersen kurtulursun benim de belim fazla incelmemesine rağmen kaslarım büyüdü ve arada çok az yağ kaldı düzgün ve sıkı bir çalışmayla baklavalara evdede ulaşabilirsin leg raise önerimdir çünkü hem karnı hem bacağı çalıştırıyorsun ve muhteşem bi hareket bence

darkfather bunu beğendi.
  3. darkfather

darkfather Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Basın
    Yer:
    Beşiktaş

öneri için teşekkür ederim ama amacım zaten baklava değil sadece şu bira göbeğinin günden güne erimesi. cardio olmadan bu dediğim hareketleri yapsam erir mi? hadi karın hareketleri de yaptım diyelim. arada da sabahları koşsam

4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Salona gitmiyorsun galiba , hergün çalışıyorum demişsin.Dumbell setin vbz yoksa ağırlık antremanı yapmıyorsan zaten yağ yakımı hiç olmaz.Ama ağırlık antremanında ki yağ yakımına kaldıysak ohoo :( bence cardio yap.

darkfather bunu beğendi.
  5. hellbeat35

hellbeat35 Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    0
    sabah koşusu imkanın varsa kesinlikle yap şınav ve leg raise yap ve dikkatli beslen düzelir yaza kadar kardeşim illaha bench de 100kg girmek şart değil sağlıklı bir vücut için bunu unutma.

darkfather bunu beğendi.
  6. sss000

sss000 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    yağlı yemeyi minimuma indir koş karın egzersizlerini yap zamanla düzelecektir

darkfather bunu beğendi.
  7. darkfather

darkfather Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Basın
    Yer:
    Beşiktaş
    ağırlık antremanı yapıyorum tabiiki dumbell setim ve bar'ım var. cardio mahvediyor beni ya yoruluyorum çok. jogging'i tercih etsem olmaz mı?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:56 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:54 ----------

eyvallah hocam leg raise'ı programıma ekliyorum

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:59 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:56 ----------

eyvallah hocam mekik olmasa da leg raise'ı ekledim programıma

Sayfayı Paylaş